Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Jakie suplementy na zmęczenie?

Również polecam yerba mate

Polecam kompleks multiwitaminy z magnezem,na zmęczenie mięśnie jest niezastąpiony,dzięki niemu pozbędziemy się również nadmiernych skurczy wiec moim zdaniem warto.

Junior Member
    Wybór jest duży np. tyrozyna, tauryna, glukuronolakton, stymulanty do brania przed treningiem (jeśli trenujesz) itp... Wystarczy wejść na stronę z suplementami i poszukać w kategoriach skupienie, koncentracja, energia itp. Ja polecam produkty Bulk Powders, ponieważ sam je stosuję od dłuższego czasu.

Ze swojej strony mogę zaproponować BCAA+multiwitaminy Run&Bike, zawiera wiele ważnych minerałów, witamin i aminokwasy, dzięki którym nie odczuwamy zmęczenia podczas ćwiczeń, ładnie modeluje sylwetkę, spala tłuszcz. Wiadomo, że przy większym wysiłku fizycznym wzrasta zapotrzebowanie na witaminy.

Również stosuję BCAA z multiwitaminką i przyznam, że dostrzegam poprawę. Zakwasy nie męczą a organizm szybciej się regeneruje

Na stronie internetowej bulkpowders.pl znajdziesz wiele suplementów, które pomogą Ci w walce ze zmęczeniem. Dobierz odpowiedni dla siebie suplement - wyszukaj poprzez nasze kategorie i zapoznaj się z opisami produktów.

Junior Member
    Oprócz Yerba Mate polecam kompleks multiwitaminy ze zwiększoną dawką magnezu,który pozwoli odbudować nasze mięśnie i pozbyć się uczucia zmęczenia,to bardzo ważne szczególnie wtedy,jeżeli prowadzimy aktywny tryb życia i dużo trenujemy.

Na zmęczenie i brak energii dobry jest 5 fit energy +power . Ja go zażywam regularnie i jest rewelacyjny. Poza tym dodaje wytrzymałości podczas ćwiczeń na siłce. Polecam!

Junior Member
    Polecam Ci 5fit energy + power. Daje dużo energii i zwiększa wydolność twojego organizmu. Redukuje twoje zmęczenie

Junior Member
    Mi lekarz doradził blumag cardio i brałam przez dłuższy czas i rzeczywiście było widać poprawę. Spróbuj ty też, może i tobie pomoże

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów