Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ciekawe aplikacje na telefon dla dzieci

Junior Member

Ciekawe aplikacje na telefon dla dzieci

Macie jakieś ciekawe aplikacje dla dzieci, z których korzystają wasze pociechy? Oczywiście chodzi mi przede wszystkim o aplikacje związane ze zdrowiem lub zachęcające do ruchu. Ja mojemu synkowi ostatnio pokazałam świetną aplikację Befit, która rozwija w nim zdrowe nawyki żywieniowe. Aplikacja wygląda bardzo ciekawie, jest nie tylko mądra, ale stanowi świetną rozrywkę dla mojego dziecka, a wiadomo, że najlepiej jest łączyć przyjemne z pożytecznym :-)

Junior Member
    Przegląda
    Gołańcz
    Ja nie widzę sensu w takich aplikacjach, ewentualnie coś w stylu Sound Painter bądź Draw Free to jedynie co daje dziecku ponieważ uczy się kreatywności a co do zdrowia to spacerki wiecej ruchu mniej siedzenia w domu przy komputerze czy też laptopie i nie trzeba szukać innowacyjnych rozwiązań dla dziecka.
    zjeżdżalnie dmuchane moc wrażeń i aktywny wypoczynek.

Junior Member
    Jeżeli chodzi o aplikacje związane ze zdrowie, to z pełnym przekonaniem polecam Dermaveel z kameleonem Derkiem, która uczy i bawi (rodzice też z niej skorzystają).

Dla starszych dzieci polecam Endomondo. Wersja bezpłatna daje wystarczająco dużo możliwości. Można rywalizować z kolegami, koleżankami, komentować swoje osiągnięcia i publikować w social mediach oraz wiele innych możliwości zachęcających by być aktywnym. Aplikacja mierzy każdą aktywność bieganie, jazda rowerem, pływanie...

Junior Member
    Fajne są aplikacje, która polegają na zgadywaniu państw na mapie.

Senior Member
    Jeśli chodzi o aplikacje, to dużo możesz o nich poczytać na https://mobileclick.pl/ . To stronka z nowinkami technologicznymi Ja zaglądam tam praktycznie codziennie. Dowiedziałam się już wielu ciekawych rzeczy i odkryłam naprawdę wartościowe aplikacje. Na pewno znajdziesz tam inspirację na jakieś fajne apki dla swoich dzieci

Uprawnienia umieszczania postów