Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Sushi jako obiad ?

Junior Member

Red face Sushi jako obiad ?

Mam pytanko czy wy też jesteście pasjonatami sushi. Ja od pewnego czasu pochłaniam to jak szalona. Słyszałam że jest to idelanie zbilansowany posiłek i muszę przyznać że moja waga poszła w dół. Niestety nie umiem go przyżądzić sama. Chodzę do restauracji Orient Corner. Jest tam tani i smacznie. Doworzą nawet gdy jestem chora. A co wy sądzicie o sushi ? BUziaczki pozdrawiam kochani

Junior Member
    Tak też bywam w Orient Corner . Faktcznie sushi mają doskonałe. Ja zabrałem tam swoja dziewczynę na rocznicę była wniebowzięta choć zastrzegała że nigdy sushi nie spróbuje. A teraz chodzimy tam reguralnie to nasza taka mała tradycja.

Junior Member
    Ja też kiedyś zarzekałam się, że nigdy nie zjem sushi, a teraz jem jak tylko mam okazję

Junior Member
    Ostatnio pierwszy raz jadłem to danie-na mnie specjalnego wrażenia nie zrobiło.Wolę kuchnie włoską.

Junior Member
    Zjem sushi ale dla mnie to nic specjalnego,wolę spaghetti.

Talking

Po wielu próbach i błędach w końcu udało mi się opanować sztukę przygotowania sushi. Kluczowy element to świeża ryba - im świeższa tym lepsza. Oprócz tego, niezbędnym elementem, który smakowo nadaje wyrazistości potrawie, jest wasabi. Bez wasabi sushi ma dla mnie mdły smak.

Czytajcie mojego bloga http://meblomania.blog.pl/2015/03/10...ria-do-kuchni/, uwagi mile widziane.
    Ostatnio edytowane przez Ecocyriaka94 ; 26-06-2015 o 16:40

Junior Member
    Ja jakoś nie przepadam za takim jedzeniem czy ogólnie kuchnią japońską. Nie wyobrażam sobie, żeby możliwe było najedzenie się taką potrawą. Owszem, na kolacje można sobie coś takiego przygotować, ale akurat obiad powinien moim zdaniem być bardziej sycący niż sushi.

No, super dziewczyny, ale nie każdego stać na obiady w takich restauracjach... Zresztą sushi to drogi interes i to nie jest raczej menu na co dzień, prawda? To chyba raczej mieści się w sferze luksusu, przynajmniej dla mnie. Ale napiszę tak - jakbym mogła, tobym jadła codziennie, uwielbiam sushi, a jadłam je może 4 razy w życiu:-) Zazdroszę i polecam jak najbardziej:-)

Junior Member
    Mnie osobiście nie jest stać na takie sushi w jakiejś tam restauracji, po prostu dla mnie to jest droga rzecz i jakoś wolę zjeść jak już coś to w domu. To też bardzo mało kiedy bo nas z mężem na to nie stać. Musimy się liczyć z każdym groszem, mamy tylko jedną wypłatę.

Nigdy nie jadłam sushi ale słyszałam, że jest pyszne. Moi znajomi się zajadają.Uważam, że to fajny pomysł na lekki obiad naprzykład latem kiedy nie chce się aż tak jeść.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów