Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Znamiona

Junior Member

Znamiona

Mam sporo znamion, które bardzo mi przeszkadzają. Zastanawiam się nad usunięciem laserowo ale sporo osób mi odraza ponieważ tak je usuwając nie można sprawdzić czy znamię było "zdrowe". Czy ktoś z Was usuwał znamiona laserowo? Mieliście jakieś powikłania? Które usunięcie polecacie zwykłe czy laserowe?

Nie ma co snuć domniemania Najlepiej od razu udać się do dermatologa i zapytać o kwestie związane z przeprowadzeniem takiego zabiegu. Wiadomo, że na oko trudno ocenić czy znamię jest nieszkodliwe czy też potencjalne niebezpiecznie, ale zawsze dobrze zasięgnąć opinii lekarza.

Junior Member
    Zmiany skórne są różne morfologicznie: od płasko wyniosłych, dobrze odgraniczonych od otoczenia grudek koloru zbliżonego do koloru skóry zdrowej, do wyniosłych, brodawkowatych. Zazwyczaj usuwa się je laserowo, ale musi byc wizyta kontrolna u dermatologa!

Junior Member
    wiesz co, jeśli znamiona Ci przeszkadzają to faktycznie warto najpierw poradzić sie lekarza. Ja usuwałam znamiona we Wrocławiu na Łubinowej, tam jest konsultacja dermatologiczna przed zabiegiem. Nie było żadnych powikłań, a po znamionach nawet śladu nie zostało.

Cytat Zamieszczone przez zakurzona Zobacz posta
    Mam sporo znamion, które bardzo mi przeszkadzają. Zastanawiam się nad usunięciem laserowo ale sporo osób mi odraza ponieważ tak je usuwając nie można sprawdzić czy znamię było "zdrowe". Czy ktoś z Was usuwał znamiona laserowo? Mieliście jakieś powikłania? Które usunięcie polecacie zwykłe czy laserowe?
    jesli lekarz miałby jakieś podejrzenia nie usuwał by laserem tylko tradtcyjna etoda plus badanie patomorfologiczne zmiany

Uprawnienia umieszczania postów