Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Zumba w domu??

Junior Member

Zumba w domu??

Czy ktoś mógłby polecić jakieś ćwiczenia w domu? Sprawdzone i fajne filmiki na YT?
    Uwielbiam Zumbę a nie zawsze mam czas aby pójść na zajęcia i brakuje mi wtedy ruchu
    Idealnym rozwiązaniem byłoby wtedy ćwiczenie w domu

A czy koniecznie musi być to w dom? Bo owszem możesz poszukać filmików na YT,ale moim zdaniem cwiczenia w grupie o wiele bardziej zmotywują Cię do działania,warto się nad tym zastanowić

Junior Member
    Ja wolę zumbę z ludźmi. To motywuje do pracy, w domu by mi się nie chciało

Senior Member
    No jasne, że tak z ludźmi jest lepiej W końcu to taniec, musza być ludzie. Fajnie sie trenuje z grupą w Saturn Fitness (Warszawa ul. Kuflewska) wczoraj były zajęcia, teraz dopiero w poniedziałek. W domu też można ale szybko Ci się to znudzi;p

Junior Member
    Również jestem podobnego zdania, nie da się ukryć, że grupa daje więcej energii i motywacji do ćwiczeń. Plus do tego warto pamiętać, że w domu się człowiekowi bardziej nie chce, więc nie wiem czy efekt zumby był by taki sam jak na sali treningowej.

Junior Member
    Ej no zumba w domu? Lepiej poruszać tyłeczkiem w grupie niż w domu.

wiesz jakos w domu nie nie czuje tego zapisz sie na zajecia w grupei siła

Kurcze, mi sie strasznie Zumba podoba ale niesttey brak mi pewności siebie aby się zapisać

Senior Member
    Cytat Zamieszczone przez zakurzona Zobacz posta
    Czy ktoś mógłby polecić jakieś ćwiczenia w domu? Sprawdzone i fajne filmiki na YT?
    Uwielbiam Zumbę a nie zawsze mam czas aby pójść na zajęcia i brakuje mi wtedy ruchu
    Idealnym rozwiązaniem byłoby wtedy ćwiczenie w domu
    W międzyczasie możesz trenować właśnie z filmikami na YT, polecam ćwiczenia cardio bądź na poszczególne partie ciała-np. abs. W trakcie Zumby nawet nie zastanawiasz się, ile spalasz, oddziałuje to na całe ciało. Dlatego tak wiele z nas kocha ten sposób aktywności
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez milagros666 Zobacz posta
    Kurcze, mi sie strasznie Zumba podoba ale niesttey brak mi pewności siebie aby się zapisać
    nie ma się czego wstydzić i po co ci pewność siebie? spróbuj może najpierw poćwiczyć sama w domu przezd komputerem a później zapisz się gdzieś na zajęcia

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów