Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Zumba w domu??

Junior Member
    Największy power dają ćwiczenia w grupie Osobiście uczęszczam na zajęcia zumby i jest naprawdę świetnie!! Mega dawka pozytywnej energii i szybkie ładowanie akumulatorów! Na zajęcia przychodzi mnóstwo ludzi, ale im więcej, tym lepiej! Tańczymy na dużej hali sportowej i jest naprawdę super! Więc zamiast tracić czas przed monitorem komputera, zapisz się na zajęcia!

W grupie jest lepiej, znacznie jest lepiej. Jeśli się ćwiczy samemu to jest źle i niedobrze. O wiele lepiej jest już poćwiczyć z kimś razem wtedy jak ktoś wyżej napisał jest wielki power i jest wielka moc. Na pewno to się może przydać i na pewno to będzie dobre.

Junior Member
    wybieracie się w tym roku na któryś z maratonów zumba? Znalazłam info i filmiki na stronie Lider Animator i tak się zastanawiam ;P

Zumba w domu jest ekstra.. u mnie tańczy dziewczyna, a ja uwielbiam patrzeć. :P

Member
    Przegląda
    Kraków
    ale w klubie jest ta atmosfera, pełno ludzi, którzy wzajemnie się motywują, dla mnie w domu zumba to nie to samo ;p
    Siła to stan umysłu

Junior Member
    zgadzam się, w klubie jest zdecydowanie lepiej! Ludzie motywują, a w moim przypadku działa jeszcze to, że np. głupio mi przestać chodzić, bo starsze panie od paru lat nie opuściły ani jednych zajęć, a ja mam wymięknąć?

Jak najbardziej. Zumba w domu to świetna alternatywa. wystarczy puścić sobie jakiś układ i można śmigać tak samo jak na sali. :P

nie wiem czy to dobry pomysł, moja dziewczyna próbowała, ale w mieszkaniu jest troche za mało miejsca i sąsiedzi z dołu się denerwują. Lepiej pójść sobie do klubu, chodzimy do Saturn Fitness, ja na siłkę ona na zumbę albo na inne zajęcia fitness, dużo lepiej poćwiczyć sobie w grupie ze znajomymi niż samemu w domu.

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Do wszyskich, którzy piszą o braku pewności - moja dziewczyna też się bała więc żeby pokazać jej, że można poszedłem z nią na pierwsze zajęcia haha! Mówię Wam i tak nikt nie zwraca uwagi na kogoś innego ;p Zawsze można stanąć z tyłu na pierwszych zajęciach, albo zabrać ze sobą towarzysza Teraz już mnie nie chce tam widzieć ;p

Junior Member
    W moim małym mieszkanku nigdy jeszcze nie próbowałam hahah Na pewno jeśli dobrze poszukasz po YT znajdziesz jakieś fajne choreografie!
    Bogaty je trzy razy dziennie, biedny również trzy razy dziennie rozpala ogień.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów