Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Sprawdzona pomadka ochronna

Sprawdzona pomadka ochronna

Witajcie. Szukam dobrej pomadki. Moje usta latem bardzo się wysuszają i robi się taka skorupka i skóra się łuszczy. Próbowałam wielu pomadek, ale już brak mi pomysłów.
    Polećcie mi coś sprawdzonego, co dobrze odżywia, nawilża usta. Bo z takimi to wstyd się pokazać, nie mówiąc o tym że pieką

Junior Member
    pomadkę ochronną z olejem z wiesiołka i filtrem uva firmy GAL. Tutaj masz ulotkę http://www.gal.com.pl/produkty/kosme...m-uva-uvb.html. Stosuje ją moja kobieta cały rok. Efekty są widoczne na pierwszy rzut oka. Miała niegdyś problemy z popękanymi ustami ale teraz to minęło

Junior Member
    Polecam Balsam do ust Lip Spa Therapy SPF 8 od Oriflame

________12286_3.jpg
    pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=12286

Senior Member
    Ja kupiłam sobie limonkową pomadkę z Carmexu i muszę przyznać, że jest nieziemska

Angry

Ta niebieska Nivea brzmi kusząco, zawsze miałam wersje Pearl Shine, Rose i tę taką truskawkową Niebieskiej nie próbowałam. Oliwka też nie brzmi źle Słoiczka wolałabym uniknąć, chociaż ten miód do ust w słoiczku cudownie regeneruje, bo muszę często aplikować, a poza domem nie chciałabym zaaplikować sobie bakterii, chociaż rozwiązaniem jest zamykany pędzelek.

Tanio, taniej i coś dla Ciebie http://monikaw.blogan.pl/kategoria-g...rzystnej-cenie kliknij sam się przekonasz.
    Ostatnio edytowane przez DeedeeWks86 ; 04-05-2015 o 11:56

Junior Member
    Ja bardzo polecam IT'S SKIN Mini Tint Gloss, można kupić na beautikon.com. To wprawdzie nie pomadka ochronna, tylko błyszczyk, ale u mnie świetnie sprawdza się jako ochrona przed wiatrem itd. I do tego tak cudnie pachnie i smakuje! Już miałam wiśnię, teraz mam mango, mniam…

Junior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ja używam pomadki nivea truskawkowej Ale najlepsza to jest zwykła wazelina

zgadza się zwykła wazelina jest dobra na spierzchnięte usta, ja od jakiegoś czasu używam balsamu do ust o nazwie einstein lip therapy, dobrze nawilża i pomaga na opryszczkę, można go dostać w drogeriach internetowych, jest dość tani, ostatnio był w promocji za ok. 2 zł, używam go do warg i czasami do skórek wokół paznokci, bo mam z nimi duży problem

Wazelina pierwsze słyszę, myślałam iż wazelina jest zupełnie do innych rzeczy ja muszę stosować specjalne kremy na receptę bo mam problemy z opryszczką, która na mnie działa okropnie. Po prostu mam z nią kłopoty i najczęściej mi ona w zimie wyskakuję

Junior Member
    Ja przewaznie uzywam blyszczykow z filtrami bo z pomadkami nie mialam najlepszego doswiadczenia. Kiedys zamowilam sobie taka malinowa z Oriflamu, pachniec ladnie pachniala ale sie szybko rozleciala. Co do pomadek Nivei to ladnie pachna ale nic nie chronia...Bebe kroluja

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów