Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Sprawdzona pomadka ochronna

Junior Member
    Madziul, a widziałaś na beautikon.com ten wodno-żelowy tint do ust? Wygląda super, chyba sobie kupię!

Junior Member
    Ja ostatnio wypróbowałam pomadkę eos, szczerze mówiąc nie wierzyłam, że może być ok a jednak jest bardzo przyjemna Bardzo dobrą ochronę daje również zwykły olej kokosowy, najlepszy tłoczony na zimno wtedy ma kokosowy zapach

Junior Member
    Nie chce zakładać nowego wątku skoro o pomadkach i balsamach do ust mowa. Jest ktoś w stanie polecić mi pomadkę tanią, dobrą, taką, po ktorej usta nie kleją się oraz zrobionej z jak najbardziej naturalnych składników? Jestem zwolenniczką raczej kosmetyków naturalnych, już niekoniecznie z certyfikatami, ale naturalnymi składami! Mogą być apteczne

Jeżeli szukasz dobrych i sprawdzonych kosmetyków naturalnych w niższej cenie,to warto zerknąć także do nas na Zdrowie-i-uroda gdzie znajdziesz ich szeroki wybór,zapraszamy

Junior Member
    Pomadki z Neutrogeny najlepsze szybko poprawiają wygląd ust
    Jak wybielić zęby - skutecznie i bezpiecznie

Na zimę jak najbardziej- faktycznie są to bardzo skuteczne pomadki, które skutecznie nawilżają usta, chroniąc je tym samym przed pęknięciami. Na lato można pomyśleć również o innych pomadkach np: Nivea, tez fajnie się sprawdzają.

Junior Member
    Zimą także używam pomadki z Neutrogeny

Junior Member
    U mnie dobrze działa EOS, Neutrogena i Carmex też są ok.

Junior Member
    Jeżeli ma się problem bardzo suchych i zniszczonych ust proponuję zakup wazeliny lub Blistex'a tego białego w tubce.

Pomadka to jedno, ale równie ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Pamiętaj o kremach nawilżających, i codziennym demakijażu który jest niezwykle istotny.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów