Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Ubezpieczenie roweru

Junior Member

Ubezpieczenie roweru

Jeśli macie wykupione to ile płacicie? Widziałam ofertę CUK w której proponują polisę za 149 zł na rok - pakiet rowerowy Assistance. Macie takie ubezpieczenie?

Junior Member
    Mam od niedawna, kupiłem przez net właśnie w CUK, lepszej oferty nie znalazłem.

Junior Member
    Przegląda
    Wrocław
    Kiedyś o tym myślałem, ale ubezpieczyciel powiedział, że opłaca się głównie podczas dalekich (zagranicznych) podróży rowerem.

Junior Member
    Ja chcę wykupić od września, bo do nowej pracy będę jeździć rowerem i boję się żebym w razie czego nie musiała płacić z własnej kieszeni za jakieś szkody a ta polisa z Cuk to chroni na terenie Polski, na dłuższe wyprawy zagraniczne to bym się raczej rowerem nie wybrała - za słabą mam kondycję

Muszę przejrzeć, aczkolwiek mój kolega ma w MySafety - wiem że ubezpieczenie obejmuje pobyt w szpitalu w następstwie nieszczęliwego wypadku i na pewno od kradzieży... Ja na prawdę dużo jeżdżę, więc myślę, że warto. A Wam się to ubezpieczenie przydało?

Junior Member
    Zadzwoniłam do CUK i kupiłam ten pakiet rowerowy - on właśnie obejmuje takie zdarzenia jak kradzież, wypadek . Mam nadzieję że po roku będę się mogła wypowiedzieć czy się przydało

Moim zdaniem jest to opłacalna opcja jednak tylko w przypadku kiedy mamy nowy rower i po prostu obawiamy się o to,że ktoś nam go ukradnie czy nie mamy miejsca aby garażować rower nocą,wtedy warto go ubezpieczyć i mieć spokojną głowę.

Senior Member
    A da się też ubezpieczyć skuter? Bo tak myślę nad zakupem mz trophy. Nie chciałabym jednak, żeby ktoś mi go kolokwialnie mówiąc zarąbał, bo jednak taka przyjemność kosztuje całkiem sporo.

Junior Member
    Przegląda
    Lodz
    Ja nie posiadam ubezpieczenia i szczerze uwazam ze jest ono troche zbedne...

No cóż. Mój rower nie kosztował zbyt wiele, więc ubezpieczenia go byłoby nieopłacalne ekonomicznie. Jak ktoś ma dwukołowiec za kilkanaście tysięcy złotych i często go używa to można rozważyć możliwość ubezpieczenia takiej ruchomości, ale to się raczej niezbyt często zdarza.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów