Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Ubezpieczenie roweru

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Finka90 Zobacz posta
    Zadzwoniłam do CUK i kupiłam ten pakiet rowerowy - on właśnie obejmuje takie zdarzenia jak kradzież, wypadek . Mam nadzieję że po roku będę się mogła wypowiedzieć czy się przydało
    i jak warto było wykupić ?

Junior Member
    właśnie szukam ubezpieczenia na rower odnośnie kradzieży bo już jeden mi ukradli i nie chciałbym kolejnego stracić. Jakie są warunki odnośnie takiego ubezpieczenia?? Ile trzeba zapłacić za takie ubezpieczenie?? Każdy rower można ubezpieczyć?

Junior Member
    Tutaj o szczegóły najlepiej zapytać bezpośrednio w firmie ubezpieczyciela,co dokładnie wchodzi w pakiet,zakres oraz jakie są koszty. Z perspektywy forum naprawdę ciężko jest to stwierdzić,znajomy płacił około 300zł na cały rok.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez ilianek Zobacz posta
    właśnie szukam ubezpieczenia na rower odnośnie kradzieży bo już jeden mi ukradli i nie chciałbym kolejnego stracić. Jakie są warunki odnośnie takiego ubezpieczenia?? Ile trzeba zapłacić za takie ubezpieczenie?? Każdy rower można ubezpieczyć?
    Ja już załatwiłam na stronie CUK masz warunki opisane. A przy okazji namierzyłam, że w cuk mogę taniej auto ubezpieczyć o jakieś 300 zł od tego co mam teraz.

A ja swego czasu ubezpieczałem rower, wtedy była po prostu fala kradzieży i dlatego postanowiłem spać spokojnie. Nie są to duże koszty, a zawsze dosyć duży komfort psychiczny na wypadek jeżeli nam go ukradną, zresztą można ubezpieczyć rower także na inne niespodziewane wypadki losowe.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów