NOWY SEZON WE FREE ART FUSION!
JUŻ DZIŚ ZAPISZ SWOJE DZIECKO NA ZAJĘCIA☺

Zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci w wieku 6 - 12 do udziału w wyjątkowych i niepowtarzalnych zajęciach taneczno – akrobatyczno – plastycznych! Brzmi intrygująco? Oto co przygotowaliśmy dla Was w nadchodzącym sezonie:

• Aerial dance w ramach grupy Flying Kids. Propozycja idealna dla dzieci, które nudzą się na zwykłych zajęciach tanecznych i potrzebują “czegoś więcej”. W ramach Flying Kids uczymy najmłodszych tańca na podwieszanych rekwizytach takich jak koło (aerial hoop), szarfa (aerial tessu, silk czy butterfly silk), trapez, liny itp. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych tancerzy/akrobatów, z uprawnieniami instruktorskimi oraz posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi.

• Taniec połączony z zajęciami plastycznymi – czyli nauka podstaw tańca klasycznego prowadzona wraz z plastycznymi zabawami. Dzięki połączeniu ruchu z rozwijaniem talentu plastycznego w sposób ciekawy i w formie zabawy dbamy o wszechstronny rozwój dzieci. Zajęcia skierowane są do młodszej grupy wiekowej (6 - 8). Dzieci starsze (9 - 12) będą miały okazję zdobyć umiejętności potrzebne im w przyszłości do tworzenia elementów scenografii do własnych przedstawień organizowanych przez Studio FAF!


• Gimnastyka z rociąganiem – czyli nauka podstawowych elementów gimnastyki artystycznej i akrobatyki. Dzięki tym zajęciom dzieci zdobędą elastyczność, giętkość i rozciągnięcie oraz grację i plastyczność ruchu, połączoną ze skocznością, równowagą i koordynacją ciała. Nabędą siłę, dynamikę, wytrzymałość i umiejętność koncentracji.

www.freeartfusion.pl
zapisy@freeartfusion.pl