Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: problemy ze snem

JA tak miewam jak przed sobą mam jakiś problem do rozwiązania, jakiś stres.. Może to tylko przejściowe, spróbuj przed snem wypić jakąś melise, albo coś innego ziołowego na nerwy. Jak się nie poprawi to musisz pójść do lekarza.

Szybkie zasypanie jest możliwe dzięki zastosowaniu pewnych naturalnych metod. Trzeba zmienić swoje przyzwyczajenia i zrezygnować z alkoholu, kawy, mocnej herbaty czy narkotyków lub leków – nadużywanie tych produktów jest najczęstszą przyczyną bezsenności.

Junior Member
    Mam ten sam problem. Nie wiem jakbym bardzo był zmęczony i śpiący to zanim zasne przewracam sie na łóżku conajmniej 1.5 h. Ucieka mi przez to kupe snu. Nie śpie w dzień. Strasznie mnie to denerwuje. Rano mi sie za to strasznie cięzko rozbudzić. Ojciec zasypia w ciągu (dosłownie) 1 minuty. Boże jak ja bym tak chciał.

Junior Member
    stres mega wpływa na jakosc snu niestety ;/

Junior Member
    Oj nie tylko stres ale tez nieodpowiednia jakość powietrza w sypialni może strasznie obniżać jakość naszego snu. Odkąd mam w sypialni nawilżacz Philips HU4813/10- https://ranking-oczyszczaczy.pl/rece...ips-hu4813-10/ śpię o wiele lepiej bo powietrze stało się dużo lżejsze dzięki niemu. Jak powietrze jest za suche to lata w nim pełno pyłków i kurzu co niekorzystnie wpływa na nasze drogi oddechowe i powoduje katar, który jak wszyscy dobrze wiemy najbardziej daje popalić nocą. Dzięki nawilżaczowi pozbędziecie się tego problemu tak jak ja.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów