Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Dieta na zrzucenie kilogramów

Dieta na zrzucenie kilogramów

Muszę zrzucić jakieś 13 kilogramów, szukam w związku z tym jakiejś diety, która pomogłaby mi zrealizować plan. Słyszałem, że dieta cambridge jest dobra, prawda to?

Junior Member
    Nie wiem tej diety nie stosowałam,ale byłam na Leangains i sobie polecam,chociaż może nie być odpowiednia dla wszystkich ale warto poczytać.

A czy ktoś wie czy w przypadku diety cambridge może ją każdy stosować?

A moze napiszesz na czym dokładnie polega ta dieta? Bo jeżeli mam być szczery to pierwszy raz o niej słyszę,więc im więcej szczegółów tym rzecz jasna lepiej

Ja odchudzam się chodze regularnie na silownie stosuje diete oraz pije herbatke na metabolizm o taką http://www.bdsklep.pl/big-active-20x...resowa,id-8753 ja jestem zadowolona z efektów narazie mam na koncie 5 kg ale ja uwazam ze to sukces bo mam straszne problemy z waga

Dieta plus dobre ćwiczenia i aktywność fizyczna to zdecydowanie najlepsza opcja aby zrzucić zbędne kg,pomogą nam w tym także suplementy,odzywki które znajdziecie na naszej stronie,wybór jest szeroki a w razie pytań służymy swoją radą na forum.

CitySport, no ja własnie sam pierwszy raz o niej słyszę. Myślałem, że tutaj ktoś wypowie się w jej temacie.

Junior Member
    Żadna dieta nie jest dobra, jeśli nie jest dopasowana do Twojego organizmu. Stosuj tylko zindywidualizowane diety po uprzednim zbadaniu poziomu tłuszczu, wagi kości, nawodnienia itd.

To tez się zgadza,dlatego radze przejrzeć szereg wątków na forum aby znaleźć tą najbardziej odpowiednią i wskazaną dietę dla siebie,plus oczywiście dobre suplementy,te dostaniesz na naszej stronie w niższej cenie,zapraszamy

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów