Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 67 z 67

Wątek: Dieta na zrzucenie kilogramów

Ja mogę polecić jeść dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.
    Darmowe Porady Jak szybko schudnąć <- zajrzyj na mój blog

Senior Member
    jezeli masz duza nadwagę to zrzucisz bardzo szybko, pierwsze 10-20kg schodzi najszybciej bo to woda i tluszcz, szybko sie spala.
    pogadaj z dietetyczka najlepiej
    http://www.szczuplabyc.net/

Przeczytałam właśnie artykuł https://naturhouse-polska.pl/skutecz...-w-3-miesiace/ i doszłam do wniosku, że nie ważne jaka dieta... ważne by zachować zdrowy rozsądek i umiar ...

Junior Member
    Oczywiście dieta jest bardzo ważna, ale nie można zapominać o życiowym przyjemnościach! Warto wybrać się do profesjonalnego dietetyka, który nie tylko ułoży dietę, ale też uwzględni nasze preferencje i podpowie kiedy można zjeść coś "gorszego"

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Może warto zastosować catering dietetyczny? Co o tym sądzicie?

Junior Member
    Jeśli kogoś nie stać na dietetyka tak jak mnie to polecam blogi o odchudzaniu, które stawiają na zdrowie. Kiedyś zaufałam jednej blogerce odnośnie diety dukana i mój organizm na tym strasznie ucierpiał Teraz stosuję zasady pisane przez 10kg.pl i jestem zadowolona, bo chudnę i czuję się świetnie

Junior Member
    Świetny głos rozsądku! Jeśli chce się schudnąć to trzeba odejść od diet, rozumianych jako "chwilowa zmiana" tego co jemy by osiągnąć ustalony cel. np. zrzucić 5 kg czy schudnąć "do wesela" na zmianę całościową stylu żywieniowego. Diety prawie ZAWSZE kończą się efektem jojo, ponieważ są sposobem żywienia narzuconym naszemu organizmowi (mówię tutaj o dietach eliminacyjnych czy też z użyciem jakiś "cudownych" ziół itd.) Podstawa to zmiana stylu żywienia- spokojne przyjrzenie się temu co jedliśmy do tej pory i stopniowe wdrażanie ZDROWYCH zasad żywienia. Jeść należy WSZYSTKO tylko trzeba wiedzieć w jakich ilościach o jakiej porze i z jakimi produktami łączyć. To naprawdę nie jest trudne i po pewnym czasie samo "wchodzi w krew" Po więcej informacji polecam stronę www.bez-diety.pl

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów