Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67

Wątek: Dieta na zrzucenie kilogramów

Powrócę do tematu. Otóż przeszedłem w końcu na dietę, wybrałem właśnie cambridge(ta, o której pisałem w wątku startowym). Jestem po konsultacjach, to sam początek diety, w tej chwili jestem na etapie gotowych posiłków. Posiłki są smaczne, nie maja bardzo dużej ilości kalorii. Wyglądają one w ten sposób

CAM00890.jpg

Można korzystać z gotowych produktów, a można usiąść na kilka minut i zapisać sobie menu na 2 tygodnie a potem je powtarzać
    Świetna sylwetka już w 30 dni. Najkrótszy czas z możliwych, w jakim możesz osiągnąć sukces treningowy. Żeby zacząć budować mięśnie musisz najpierw spalić tkankę tłuszczową. Możesz trenować zarówno na siłowni lub tak jak Ja w domu. Koszt trenera wirtualnego jest bardzo tani bo to tylko 30 złotych miesięcznie. Jeżeli chcesz mieć super sylwetkę, ekstra figurę możesz do mnie śmiało pisać. Jedno pytanie może odmienić twoje życie.

Senior Member
    polecam wizytę u dietetyka, powinien Ci ustalić jadłospis.

Na pewno taka wizyta nie zaszkodzi,tym bardziej jeśli dotychczasowe diety okazały się mało skuteczne. Jeżeli będziesz potrzebować rad co do suplementów czy zdrowej żywności to służymy radą na forum

Senior Member
    Ja osobiście do suplementów nie jestem przekonana ....

Angry

Moim zdaniem suplementy to tylko taki reklamowy chwyt. Polacy łykają strasznie dużo suplementów, których tak naprawdę nie potrzebują.

Ostatnio edytowane przez DONOVANWROC94 ; 02-03-2015 o 11:41

Senior Member
    Podejdź rozsądnie do tego wyzwania i nie zapominaj o wysiłku fizycznym, które w połączeniu z odpowiednio dobraną dietą dla ciebie będzie przynosic wyczekiwane efekty. W sieci możesz wpisać swoje preferencje i sprawdzić czy ta dieta jest odpowiednia dla ciebie.
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Smile

Cytat Zamieszczone przez DONOVANWROC94 Zobacz posta
    Moim zdaniem suplementy to tylko taki reklamowy chwyt. Polacy łykają strasznie dużo suplementów, których tak naprawdę nie potrzebują.
    ja również uważam że większość tych suplementów jest nam zupełnie niepotrzebna... jak dla mnie stały się one po prostu modne

Ostatnio edytowane przez McShaquita2770 ; 03-03-2015 o 10:24

Junior Member
    po 40stce naprawde ciezko schudnac, ale dzieki acetomale udalo mi sie. zaczelam chudnac szybciej, bo przyepiszyl moj metabolizm, wiec zaczelam widziec efekty diety. zmobilizowalo mnie to zeby w niej wytrwac. Teraz juz cala kuracja 3 miesieczna za ma. i 12 kg odeszlo w niepamięć !rewelacja

Junior Member

Angry

Moja koleżanka twierdzi że rewelacyjna jest dieta kapuściana ja nie mogę się przełamać ale oto przepis na zupę
    Przepis na zupę warzywną - niezbędny składnik diety kapuścianej
    Składniki:
    główka kapusty włoskiej (do 1,5 kg)
    5 świeżych pomidorów (lub1/2 litra przecieru pomidorowego)
    2 papryki: zielona i czerwona
    3 duże cebule
    2-3 gałązki selera naciowego
    3 litry wody
    kostka bulionu warzywnego
    Przyprawy:
    2 listki laurowe
    kilka ziaren ziela angielskiego i pieprzu
    pół łyżeczki kminku
    łyżeczka majeranku
    Przygotowanie:
    kapustę poszatkuj, wrzuć do garnka, dodaj przyprawy, kostkę bulionową, wlej wodę, gotuj pod przykryciem na średnim ogniu ok. 15 minut
    pomidory delikatnie natnij, przelej wrzątkiem, obierz, pokrój w kostkę
    z papryki usunąć nasiona, pokroić w kostkę, seler umyć, poszatkować, cebulę obrać, pokroić w piórka
    warzywa dodać do gotującej się kapusty i potrzymać na małym ogniu jeszcze ok. 15 minut
    gorącą zupę przelać do słoików, zakręcić, a gdy wystygnie, przechowywać w lodówce.

Ostatnio edytowane przez McHarley87 ; 30-03-2015 o 13:44

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów