Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67

Wątek: Dieta na zrzucenie kilogramów

Dieta kapuściana może jest i dobra ale tylko pod jednym względem, można w szybkim czasie zrzucić parę kilogramów ale też w równie szybkim je odzyskać, a poza tym nie wiem jak długo można jeść tą kapuścianą zupę

Cytat Zamieszczone przez wedkaaa Zobacz posta
    polecam wizytę u dietetyka, powinien Ci ustalić jadłospis.
    ja byłam - polecam głównie dlatego że dietę dopasowuje do Ciebie, powiedziałam że na bank nie wytrzymam długo na diecie jeśli nie będzie w niej pieczywa i choć raz w miesiącu frytek (uwielbiam) - zgodnie z życzeniem pieczywo zostało wplecione w jadłospis, trochę gorzej poszło z frytkami :/ powiedziała mi dietetyczka że czasami mogę ale tylko jeśli będą z frytkownicy na jedną łyżkę oleju (której nie posiadam), no ale zawsze to jakaś furtka

Junior Member
    Bardzo ciężko jest się odzwyczajić od starych nawyków. Najgorsze jest to, że do okoła zawsze coś można sobie "przegryść". .

Cytat Zamieszczone przez nieziemska Zobacz posta
    Bardzo ciężko jest się odzwyczajić od starych nawyków. Najgorsze jest to, że do okoła zawsze coś można sobie "przegryść". .
    no ja mam głównie problem z tymi frytkami :/ za to wcale nie jem słodyczy

Junior Member
    Miałam kiedys rozpiske na diete kapusciiana ale szybko z niej sie wyleczylam... teraz wole sałatki np. brokułowe, czasami szpinak, lubie cos zrobic z pomidorow np tarte. na przepisach ancymonki jest sporo takich zdrowych przepisów nawet podpasowanych pod dzieci, wiec warto zagladnac http://przepisy.ancymonki.pl

Wink

Wiele produktów spożywczych pozwala redukować wagę. Jednym z najskuteczniejszych jest ananas. Warto go dodawać do posiłków, a jeśli obiad czy kolacja z ananasem wykracza poza nasze kulinarne gusta, warto zjeść kilka plasterków w ramach drugiego śniadania i podwieczorku. Ważne, by stosować świeży owoc, a nie krążki z puszki. Dzięki zawartych w ananasie enzymom i kwasom owocowym, owoc przyspiesza spalenie tłuszczu. Najważniejszą rolę odgrywa w tym procesie bromelina - enzym, który reguluje przemianę materii, pomaga strawić białko oraz oczyścić przewód pokarmowy. Z kolei obecny w ananasie potas usuwa z tkanek nadmiar wody i kwas moczowy. Odchudzanie wspomaga też witamina C - rozpuszczająca tłuszcz i zwalczająca wolne rodniki. Dzięki włączeniu ananasa do swojej diety w ciągu miesiąca można zgubić nawet 3-4 kg.

Wszystko co najlepsze znajdziesz na moim blogu http://wyposazeniedomu.blogx.pl/2015...ic-w-sypialni/. Zapraszam!
    Ostatnio edytowane przez EkoSigne1046 ; 02-06-2015 o 10:16

Junior Member
    lekko strawna, regularne posiłki, unikanie podjadania i wysoko kalorynczych posiłków to podstawa, a fajnie jest sobie samej/samemu skomponować coś jakąs dietę tylko nie zupkę chinską, czy gotowe danie z super marketu -.- a jak się jest bardzo głodną/ym to bardzo proste: dużo wody mineralnej

Cytat Zamieszczone przez Tatiana1985 Zobacz posta
    no ja mam głównie problem z tymi frytkami :/ za to wcale nie jem słodyczy
    To rób sama frytki w domu! ja mam frytkownicę na jedną łyżkę oleju! Chudziutkie i pyszniutkie wychodzą

frytki niskotłuszczowe? to dalej smakuje jak frytki? pewnie drogi ten wynalazek.

Smakuje tak jak frytki! Co jest jeszcze lepsze, to to że nie tylko frytki tam zrobisz. Cena zależy od pojemności etc. http://www.odeo24.pl/pol_m_Frytownic...ifry-1075.html

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów