Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: Czy lubicie muzykę, którą puszczają na siłowniach/zajęciach?

Nie lubię takiej muzyki i ona mi nie odpowiada. Nie chodzę z tego powodu do klubów tylko zazwyczaj u mnie trenuję i zazwyczaj to u mnie sobie ćwiczę. Wychodzi mnie taniej i zawsze sobie mogę posłuchać tych piosenek, które ja naprawdę lubię i które do mnie przemawiają.

UP to co wyzej Up

nie lubię. Nie lubię i jej nie słucham, zawsze przychodzę ze swoim sprzętem i słucham bardzo wyselekcjonowanych kawałków, wybranych przeze mnie tylko na siłownię. mam podzielone utwory ma mp3 na aeroby i spokojniejsze ćwiczenia i bez tego nie byłoby powera!:-)

Junior Member
    Przegląda
    Łódź
    Bez muzyki nie mogę ćwiczyć. Potrzebuję jej do zapału, do aktywności, motywacji. Oczywiście przecież można zwrócić uwagę instruktorowi, że dla ciebie jest za ciężka i być może wybierze nieco lżejsze utwory - inni się nawet nie zorientują, a Ty będziesz ok

Junior Member
    Nie przepadam za muzyką w siłowniach, wolę mieć przy sobie własną. Jestem ogólnie bardzo samodzielna, kiedy idę trenować. Nie szukam instruktora, tylko mam znajomego, który mówi mi, na jakich urządzeniach i jak powinnam ćwiczyć. Mam mały uraz po czasach, kiedy pytałam instruktorów o ćwiczenia a ci wynajdywali mi takie, po których ledwo żyłam i miałam kilka dni zakwasy. Albo chcieli się popisać, albo nie mieli pojęcia o możliwościach osoby początkującej. Dlatego mam swoją muzę, ćwiczę swoje zestawy i tyle.

Junior Member
    Nie. Nie znoszę. Zazwyczaj są to łupanki typu zagraniczne disco polo albo średnie techno. Poza tym najbardziej wkurza mnie to, że każdy, kto przychodzi, łapie za pilota i zmienia kanały... To już jest nie do zniesienia... Dlatego ja na siłownię zabieram swój własny sprzęt, mp3 i ogromne słuchawki zamknięte, żeby nie było słychać niczego z zewnątrz i na zewnątrz:-) I jestem w swoim świecie, to którego nikt nie wtyka paluchów. Mam specjalnie dobraną muzykę, posegregowaną wg rodzajów ćwiczeń i jest bajka:-)

Junior Member
    Ja zazwyczaj na treningach słucham czegoś z OpenFM!

MI jak najbardziej radiowa muzyka pasuje do ćwiczeń. Jest rytmiczna, lecą fajne kawałki, nie ma co narzekać
    Darmowe Porady Jak szybko schudnąć <- zajrzyj na mój blog

Muzyki puszczanej na siłowni nie lubię ale jak trzeba to zniosę. Biegam bez muzyki a w domu ćwiczę również bez niej.

Uwielbiam Przydała by się czasem głośniej

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów