Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jaka dieta jest najlepsza żeby schudnąć 6 kilogramów?

Junior Member

Question Jaka dieta jest najlepsza żeby schudnąć 6 kilogramów?

chcę schudnąć 6 kilogramów,jaką dietę polecacie?Która będzie najlepsza aby w miarę szybko pozbyć się tylu kg?

Senior Member
    dużo biegać i się nie bać

Junior Member
    Przede wszystkim codzienne uprawianie sportów no i oczywiście do tego odpowiednio zbilansowana dieta, którą ułoży ci specjalista z dziedziny dietetyki na przykład Dietering.com
    Ostatnio edytowane przez krejzolka ; 12-05-2016 o 12:27

Każdy organizm jest inny a więc dietę trzeba dobrać indywidualnie. Powiem Ci że 6 kg to nie dużo, ale najlepiej jeśli tyle zrzucisz w około 2 miesiące jeśli oczekujesz trwałego efektu.

Junior Member
    Ja korzystam z cateringu dietetycznego jest to jedna z opcji by wejść na dobre tory podstawa to dobrze dobrana dieta no i wiekszy ruch zawsze mozna zacząć od krokomierza i wyznaczyć sobie limit dzienny ilosci kroków
    a catering z którego korzystam to AfterFit afterfit-catering.pl/krakow/ zawsze mozesz sprobować zaczać diete i ruch a efekty napewno sie pokażą

Junior Member
    Przegląda
    Wałcz
    w moim przypadku najskuteczniejsza była dieta warzywno owocowa. Przy opiece z dietetyka udało mi się schudnąć 9 kg w ciągu 2 tygodni fakt faktem początki bez mięsa były straszne... ale opłacało się

W miare szybko to ty sie mozesz co najwyzej pomalowac Pamietaj ze nie sposob zrzucic zbede kilogramy w 2 tyg a potem je szybko nabrac lub obciazyc organizm a sposob jest schudnac z głową z zachowaniem efektów. Podstawa jest oczywiscie ruch oraz picie duzej ilosci wody. Do tego dieta opracowana przez dietetyka ktory na podstawie wynikow badan na jakie cie skieruje przygotuje dla ciebie profil zywieniowy ktory pomoze ci zrzucic to co ci przeszkadza. Ja wybralam dietetyka z Warszawy z Panaceum https://panaceum-waw.pl/ bo ma najlepsze opinie i nie zaluje wyboru

Junior Member
    Przegląda
    Gdańsk
    Osobiście jestem przeciwniczką wszelkich diet. W większości przypadków wystarczy więcej ruchu oraz ograniczenie tłuszczów, cukrów i mięsa w diecie. Warto też pić dużo wody, a z rana przed śniadaniem napój z nasionami chia i cytryną. Kilka ciekawych trików do wykorzystania nie tylko w święta znalazłam tutaj: http://blueblog.pl/dieta/jak-nie-przytyc-w-swieta/. Swobodnie można z nich korzystać na co dzień, z korzyścią dla naszej figury.
    Wątpliwości zabiły więcej marzeń niż jakiekolwiek porażki.

Uprawnienia umieszczania postów