Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Nauka pływania

Junior Member

Nauka pływania

Mam do Was pytanie: w jakim wieku nauczyliście się pływać?

Junior Member
    Hej! Ja nauczyłam się pływać w bardzo młodym wieku. pomimo mojej nadwagi bardzo świetnie mi szło jak i również teraz świetnie mi idzie. Lubie pływać kraulem a może znacie jakieś inne fajne ciekawe metody pływania?

Red face

Ja to się nauczyłem pływać właśnie za młodu jakoś 10lat na szkółce pływackiej. To tam chodziłem prawie pół roku i opanowaliśmy tam 3 style. Oprócz kraula moim zdaniem warto też popływać sobie żabką przy której pracują też mięśnie nóg oraz można się znakomicie przy tym odprężyć.

Ostatnio edytowane przez SuperNorine70 ; 02-03-2015 o 14:28

Junior Member
    Ja do dzisiaj nie umiem niestety ale im jestem starsza tym bardziej się boję i jest mi wstyd żę do tej pory nie umiem. Może ktoś zna jakieś sposoby na lęk przed wodą? Zazdroszczę mojemu rocznemu bratankowi że już na basen śmiga ha ha - teraz to wszyscy są nowoczesni a kiedys nikt nie myslał o jakichś dodatkowych zajęciach dla bobasów

Junior Member
    Ja do tej pory słabo pływam ale jak zaczęłam chodzić systematycznie na basen to coraz lepiej mi idzie

Ja nauczyłem się pływać w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Mieliśmy dodatkowe obowiązkowe zajęcia na basenie w ramach W-F. Moim zdaniem była to super sprawa, bo im wcześniej tym łatwiej się nauczyć i lepiej. No i w rezultacie pływam teraz po prostu świetnie

Ja umiem pływać, ale nigdy nie czuje się pewnie we wodzie gdy sam pływam więc wole żeby ktoś był ze mną.

Prawda jest taka, że im wcześniej rozpoczniemy naukę pływania tym lepiej i potem będziemy mieli zdecydowanie łatwiej, w szczególności zachęcam aby uczyć pływać swoje dzieci, ponieważ bardzo szybka łapią o co w tym chodzi. U nas znajdziecie też niezbędne akcesoria jak np: okulary do pływania, warto zerknąć.

Junior Member
    Ja nauczyłam się w szkole średniej. Jednak nie było to dla mnie łatwe. Na początku bałam się, ale miałam bardzo dobrego i cierpliwego nauczyciela. Teraz całkiem nieźle sobie radzę i często chodzę na basen ze znajomymi

Na naukę pływanie nigdy nie jest za późno, znam osoby które zaczęły dopiero po 40 roku życia i teraz bardzo sobie to chwalą, a sam basen jest dla nich najlepszą aktywnością fizyczną, więc warto. Jeżeli tylko masz okazję i chęci, motywację- to czym prędzej zabieraj się za naukę pływania.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów