Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nauka pływania

Junior Member
    ja zawsze żałowałam że się nie nauczyłam, jakoś nie było okazji, ale skoro mówicie ze nawet po 40stce sie da to może po 30-scte tez sie jeszcze naucze

Junior Member

Nauka plywania

Maly basen to zdecydowany minus ale jezeli jestes totalnym zoltodziobem to zdecydowanie wazniejsza kwestia jest trener. Nie wiem jak inni Ci poradza ale moim zdaniem lepiej przez pierwszych kilka miesiecy skup sie tylko i wylacznie na technice plywania wydolnosc mozesz robic na bieganiu. Przy dobrej technice plywania w pozniejszym okresie latwiej bedzie o postepy. Osobiscie radze tez dosyc krytycznie spogladac na trenerow bo jest pewna roznica pomiedzy nauczeniem dziadka plywania a przygotowaniem zawodnika do iron mena czy nawet 1/4.

ja w wieku 8 lat już pływałam na zawodach

Junior Member
    Ja się nigdy pływać nie nauczyłem, trochę słabo, ale idzie z tym żyć.

Junior Member
    Przede mną również nauka pływania. Stąd też moje pytanie do was, gdzie najlepiej jest kupić strój kąpielowy? Niestety w sklepach stacjonarnych nie widziałam nic co mogłoby mnie zainteresować. Natomiast w sklepie https://adventuresports.pl/wyszukaj/...e-kapielowe-pl jest szeroki wybór kostiumów kąpielowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Co o tym sądzicie, może ktoś z was już miał okazję kupić strój kąpielowy w tym sklepie?

Ja nauczyłam się dość wcześnie, ale miałam wiele lat przerwy. Dopiero po 20 roku życia wróciłam na basen. I pływam do tej pory teraz, nawet 3 razy w tygodniu. Uwielbiam to! kupiłam sobie ostatnio profesjonalny strój treningowy na finispoland.pl, myślę by może zacząć w jakiś zawodach startować? wyniki mam coraz lepsze, mam nadzieję, że to nie tylko chwilowa dobra forma.

SEO Agentur Nurnberg

SEO Agentur Dresden
    Was macht die SEO Agentur Dortmund seocialmedia.de

Die Dortmund SEO Agentur widmet sich der Forderung von Online-Webseiten. Wir helfen gro?en und kleinen Unternehmen in Dortmund, ihre Zielgruppe bundesweit zu erreichen oder den Ruf und die Besucherzahlen in der Region zu verbessern.
    Die Hauptdienstleistung - Suchmaschinenoptimierung. Bei dieser Suchmaschinenwerbung konnen potenzielle Kunden und Zielgruppen Sie bei Google und anderen Suchsystemen zu einer genauen Suchanfrage finden.
    Die Welt-Statistiken zeigen, dass die ersten drei Positionen der Suchergebnisse etwa 70% des gesamten Kundenverkehrs ausmachen. Je naher Ihr Projekt an den Spitzenpositionen ist, desto besser werden die Ergebnisse bezugnehmend auf den Umsatz.
    SEO Agentur Dortmund: Worin besteht die Arbeit an der Web-Promotion?
    Bedingt sind alle Arbeiten an der Webseiten-Optimierung in Onpage und Offpage aufgeteilt.
    Die Hauptaufgaben:
    • Erstellen des Keyword-Portfolios
    • Arbeit an der Usability (Verhaltensfaktoren)
    • eine Relink-Map erstellen;
    • Arbeiten mit Metatags
    • Wachstum des Link-Profils
    SEO Agentur Dortmund
    https://seocialmedia.de/seo-blog/134...eocialmedia-de

https://seocialmedia.de/seo-blog/134...eocialmedia-de - SEO Agentur Dortmund

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów