Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Interesuje mnie komfortowa siłownia!

Junior Member

Interesuje mnie komfortowa siłownia!

Witam wszystkich! Od bardzo długiego czasu myślę nad wyborem siłowni dla siebie w celu zgubienia nadwagi oraz wyrzeźbienia swojej sylwetki:-) Szukam czegoś w Warszawie z nowoczesnym, dobrym sprzętem. Jestem osobą, która bardzo dużo pracuje w trybie siedzącym i potrzebuję ostrego treningu, ponieważ bardzo mi zależy na tym żeby coś zmienić w swoim życiu. Zwracam się do Was z prośbą czy może znacie jakieś dobre i niedrogie siłownie otwarte do późna albo całodobowo? Jeśli jesteście w stanie mi pomóc, to piszcie :-)
    Ostatnio edytowane przez Marzenaaa ; 07-01-2015 o 13:09

Większość obecnie działających siłowni jest komfortowa (chyba że chodzisz na osiedlową i płacisz 20 pln miesięcznie). Co do otwarcia 24 h to jest to chyba jak na razie nowy trend ?

Senior Member
    24h siłownie ciekawe? Znacie takie?
    Akademia Rozwoju: http://ar.pl

Akurat takiej nie znam,ale są otwarte do późnych godzin,nawet do 23 więc wybór nie powinien być żadnym problemem,pozostaje jedynie kwestia ceny.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Zależy gdzie, ja znam w Warszawie, nowo otwarta, na Nowym Świecie na dole jest McDonald Chyba McFit się nazywa jest 24 z tego co kojarzę.

Junior Member
    zapomniałam dodać linku do obejrzenia filmiku silowniezewnetrzne.eu

Junior Member
    24h siłownie ciekawe?
    moze tutaj - pastiglieperdimagrire.eu ?

Junior Member
    Co polecicie na Gdynia/Sopot? Jaka cena,atmosfera? Dostępność?

W zasadzie każda siłownia dysponuje na tyle dobrym sprzętem,że spokojnie można nazwać ją tą "komfortową". Znajdziesz wszystko co niezbędne do treningu,to tylko kwestia ceny bo najbardziej opłaca się po prostu wykupić miesięczny karnet.

Dzieki! Pozdrawiam!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów