Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Interesuje mnie komfortowa siłownia!

Junior Member
    A próbowaliście poszukać w wyszukiwarce klubów i zajęć na FitPlanner ? Ja korzystałam z niej jak szukałam klubu w swoim mieście.

Musisz pochodzić i poprobowac

Co polecicie w Krakowie?

Junior Member
    Podpinam się pod temat, żeby nie spamować nowym. Poszukuję dobrej siłowni w Katowicach. Proszę o Wasze podpowiedzi. Pozdrawiam.

A ska dokładnie jesteś,z jakiej dzielnicy? Bo zarówno Kraków jak i Katowice to duże miasta,więc podaj szczegóły i łatwiej bezie wtedy doradzić w kwestii wyboru siłowni.

Akademia Walki w Warszawie ma świetną siłownię. Dobrze wyposażona i fajnie zaprojektowana. Jedna z lepszych w jakich byłam.

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Mi się bardzo podobało też w Akademii Walki. Myślę, że najlepsza siłownia w okolicy.

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Osobiście polecam sprawdzić na własnej skórze różne kluby. Z pewnością każdemu będzie pasowało coś innego, kwestia gustu.

Junior Member
    Sam musisz sprawdzić i potestowac siłownię

Senior Member
    Saturn Fitness jest spoko powinna Ci się spodobać siłownia, jest ladnie czysto wszystko zadbane, trenerzy zawsze pod reką, w szatniach czysto, co chwile lata sprzątaczka, jest troche ludzi ale nie ma kolejek do maszyn, mozna sobie fajnie pocwiczyc i spedzic czas

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów