Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: problem z cellulitem!

Junior Member

problem z cellulitem!

Witajcie!
    Piszę z konta mojego chłopaka, gdyż swojego nie posiadam więc mam nadzieję, że nie zmyli Was temat zapytania jak i nazwa konta otóż należę do grona osób, które wyjątkowo dbają o siebie i swój wygląd - ćwiczę, zdrowo się odżywiam ale to wszystko nie pomaga by uzyskać piękną gładką skórę. Moją zmorą oczywiście jest skórka pomarańczowa i temat pozbycia się jej czyli tzw. celulitu. Czy może któraś z Pań ma jakieś dobre preparaty, które pozwalają się pozbyć tego raz na zawszE? może jakieś masażery czy coś w tym stylu?

Na rynku kosmetycznym jest mnóstwo różnych nowości ... coraz więcej nowych zabiegów i nie tylko oferują nam też salony kosmetyczne ... ja jednak myślę że takie zabiegi to ostateczność jesteś jeszcze za młoda (tak mi się wydaje). Aby pokonać cellulit, trzeba działać na wielu frontach. Zmiana nawyków żywieniowych, ruch i odpowiednia pielęgnacja należą do najważniejszych. Jeśli codziennie poświęcisz godzinę na szybki spacer i gimnastykę, przestaniesz żywić się byle jak i byle gdzie, po kąpieli przeznaczysz kilka minut na wtarcie w ciało balsamu i automasaż – możesz liczyć na sukces.

Te wszystkie masażery i cudowne kosmetyki działają tylko w niewielkim stopniu. Jeśli masz duży problem, to konieczna może się okazać profesjonalna pomoc. Idź do kosmetyczki i niech zaproponuje Ci jakiś zabieg. Na pewno pomoże też Ci wybrać jakieś ćwiczenia, bo bez tego ani rusz. Kremy pomogą Ci tylko zmniejszyć problem, ale nie pozbędziesz się go na dobre.

Junior Member
    Niestety nie każdy cellulit da się zwalczyć ćwiczeniami i pielęgnacją - to raczej kwestia wieku i braków kolagenu. Dlatego konieczne mogą okazać się zabiegi u kosmetyczki. Domowe metody działają tylko w początkowej fazie pojawienia się cellulitu. Potem niestety trzeba walczyć bardziej zaawansowanymi metodami. Niestety są też one droższe, dlatego lepiej od razu walczyć a nie czekać aż "sam" zniknie.
    Ostatnio edytowane przez irwin2057 ; 19-02-2015 o 09:56

Junior Member
    a któraś z was korzystała z tych zabiegów u kosmetyczki? możecie coś polecić?

Ja polecam Cellineę, o jej działaniu można poczytać m.in. na Suple na Tak :-) Zawiera ona składniki pochodzenia roślinnego, dlatego nie obawiałam się żadnych skutków ubocznych, a efekt po zakończeniu kuracji, przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. „Skórka pomarańczowa” stała się nie tylko niewidoczna, ale też nie wyczuwalna. Każdego dnia tuż po lekkim śniadaniu połykałam 2 tabletki. Nie wolno zapominać o przyjęciu określonej dawki środka, bowiem wówczas będzie on mniej skuteczny.

Pierwsza sprawa to odpowiednia aktywność fizyczna,ćwiczenia jakie stosujemy podczas walki z cellulitem,natomiast druga to dobra dieta i kosmetyki naturalne,na które z całą pewnością warto postawić. Jeżeli nie wiecie gdzie ich szukać,to zapraszamy do nas,chętnie pomożemy

Uprawnienia umieszczania postów