Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Zdrowie, a ćwiczenia fizyczne

Junior Member
    Ruch uzależnia! Jak już się zacznie i zauważy pierwsze efekty treningów, to automatycznie chce się więcej. Trzeba uważać żeby z nim nie przesadzić, bo o to nie trudno

Junior Member
    Trzeba uważać i zaczynać powoli przy okazji obserwując to jak nasz organizm reaguje na wysiłek. Ja odkąd zacząłem chodzić na boks to nie wyobrażam sobie dnia bez jakiegoś ruchu, więc zgadzam się, że sport uzależnia i jest to bardzo fajne uzależnienie. W Akademii Walki u pana Skrzecza poznałem też mnóstwo super ludzi. Jedyne co to kontuzje, ale są one w każdym sporcie, a mądry trener podpowie jak ćwiczyć tak by zniwelować ryzyko. Ja np. miałem problemy z kręgosłupem, ale w AW rozpisali mi dodatkowe ćwiczenia, do tego chodziłem regularnie na treningi i obecnie nie ma śladu i bólu, lekarz powiedział, że wszystko jest ok.

Junior Member
    No i dobrze własnie, ruch to zdrowie.

Wybierz się do lekarza

Senior Member
    jedyne co może nam zaszkodzić to kontuzja mechaniczna, żadne przetrenowanie czy zakwasy nie są szkodliwe, później wszystko przechodzi, można ćwiczyć dalej. Ja w Saturn Fitness ostatni miesiąc naprawdę mocno przycisnąłem, czuję się bardziej zmęczony, ale to normalne, chcę podnieść sobie poprzeczkę i zwiększyć intensywność, wszystko oczywiście pod okiem trenera, żeby nie przesadzić, Saturn Fitness pod tym względem jest super.

Junior Member
    Zakwasy są wręcz czymś wskazanym po intensywnym wysiłku, co innego przemęczenie i skurcze kiedy to dawkę magnezu trzeba uzupełniać w naszym organizmie na bieżąco, plus odczekać jakiś czas i dać mięśniom odpocząć, zregenerować się. Wskazanym będzie chodzenie na basen i korzystanie z masaży, np: jacuzzi, co bardzo pomaga na obolała mięśnie i stawy.

Auto Post to Facebook page

Make your Web RSS Feeds for Blog to Facebook .

Post Rss Feed to facebook oage automatically

Make your Website RSS Feed's for Social Network Autoposter .

Auto Post to Facebook page

Make your Web RSS Feed's for Auto Post to Facebook .

Post Rss Feed to Twitter

Make your Web RssFeed for Post Rss Feed to Twitter .

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów