Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65

Wątek: Świeżo wyciskane soki a nowa dieta;)

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa

Świeżo wyciskane soki a nowa dieta;)

Hej, jestem nowa na forum, ale pomimo lektury nie trafiłam na taki wątek, dlatego zakładam Co sądzicie o sokach w diecie, głównie tych świeżo wyciskanych, stosujecie je? Ostatnio sporo czytałam na temat terapii sokami, diet z tym związanych, miejsc gdzie można taki sok dostać, sprzętu itp. Chętnie dowiem się czy stosujecie w swoim jadłospisie soki, bo myślę o tym aby włączyć je do mojej nowej diety, ale o sokach ze sklepu się naczytałam różnych dziwnych rzeczy. Także będę wdzięczna za wasze opinie w tym temacie, co pijecie, jak często itp.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Szkoda, że nik nie ma ochoty się wypowiedzieć. Chętnie wymienił bym się poglądami jakie mam po przeczytaniu wielu artykółów.
    Może jednak ktoś znajdzie się chętny do rozmowy.

To samo co o diecie. Nie pomaga jak się tylko je.
    Lepiej skorzystasz jak poćwiczysz i będziesz na diecie.

Lightbulb

Świeżo wyciskane soki są kwintesencję tego, co najlepsze w warzywach i owocach. Dostarczają witamin, składników mineralnych, antyoksydantów oraz wody organicznej pochodzącej z komórek i tkanek roślinnych. Picie soków zapobiega zakwaszeniu organizmu, reguluje funkcje przewodu pokarmowego oraz chroni przed licznymi schorzeniami przewlekłymi, w tym również chorobami nowotworowymi. Soki przyrządzane bezpośrednio z surowych warzyw i owoców są stałym elementem naturalnych terapii odmładzających, oczyszczających, wzmacniających i leczniczych.

Chcesz mnie bliżej poznać - http://zwierzakiwdomu24.bloog.pl/id,...ium,index.html. Wejdź i skomentuj.
    Ostatnio edytowane przez Kerstin1409 ; 01-06-2015 o 17:54

Najlepsze efekty się uzyskuje łącząc trening z dietą inaczej efekty mogą być marne. Jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na korzyściach zdrowotnych to proponuje poczytać o dietach na grupę krwi.
    Pozdrawiam

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Czyli według tego co piszecie to nie jest złym pomysłem.
    Ale to powinny być soki specjalnie skonstruowane pod człowieka.
    Czy byle z czego?

Możesz uzupełniać sokami dzienną dawkę witamin. Dieta sama w sobie nie daje zbyt wiele, a nawet je odbiera przez zmniejszenie spożycia. Powinieneś o tym wiedzieć. Kiedy spożywasz tylko określone produkty musisz mieć na uwadze. Że unikasz/nie spożywasz wszystkich substancji przez co masz mniejszą liczbę potrzebnych witamin.
    To bardzo ważne ponieważ po jakimś czasie stajesz się coraz bardziej zmęczony.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Czyli lepszym pomysłem było by zamiast kawy czy herbaty zacząć pijać soki.
    Jako uzupełnienie zapotrzebowania na witaminy.

Słuchaj to dobry pomysł. Nie trzeba szukać powodów aby pić soki. Jak lubisz to możesz zacząć nawet od dzisiaj. A jak szukasz powodów na siłę to nigdy ich nie znajdziesz. No znajdziesz ale i tak nic nie będziesz robił. Bo po co? Ja lubię pić soki i dla tego piję je codziennie. Czasem nie chce mi się kupić owoców. I nie piję i tragedii nie ma. Kupiłem sobie z rok temu dobrą wyciskarkę [ HUROM HB (HU-200) ] i nadal jej używam. A spotkałem się już z wieloma opiniami na jej temat. A pomimo tego i tak ją kupiłem. Najczęściej, że jest droga.
    A w twoim przypadku drogie jest twoje głupie podejście. Jak chcesz pić soki i wiesz, że są zdrowe. To po co szukasz na siłę dla nich miejsca. Po prostu zacznij je pić !

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Znalazłam kila tanich modeli na allegro i olx. Tylko one są naprawdę tak dobre jak się pisze czy to tylko pic na wodę.
    151201379_1_644x461_wyciskarka-do-sokow-hurom-hb-hu200-kolor-czarny-opoczno.jpg hurom_hb_whitee.jpg
    Niektóre wyglądają bardzo ładnie. I z pewnością pasowały by mi do kuchni. Tylko ta cena nie należy do najniższych.
    Załączone obrazki Załączone obrazki

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów