Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 65

Wątek: Świeżo wyciskane soki a nowa dieta;)

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Ale jak porównałam ceny wyszło tak samo w sklepie który jest renomowanym dostawcą. Jak zadzwoniłam do Pana z aukcji. To powiedział, że sprzęt nie ma żadnej gwarancji. A cena niższa tylko o 400 złotych. To nie wiadomo czy się opłaca jak nie ma gwarancji. Bo to może się zaraz popsuć . . . Więc wolę kupić w zwykłym sklepie. Np.: takim puregreen.

Soki wyciskane są bardzo dobre zwłaszcza jak się łączy owoce z warzywami np. pomarańcza jabłko pietruszka. Ja pije wodę niegazowaną jak chce mi się pić czy do ćwiczeń. Do śniadania i obiadów soki wyciskane a drugie śniadanie i kolacja zielona herbata. Także jeśli lubisz takie soki to po prostu zacznij je pić i pij wtedy kiedy chcesz na pewno Ci nie zaszkodzą

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sportowozakrecona Zobacz posta
    Soki wyciskane są bardzo dobre zwłaszcza jak się łączy owoce z warzywami np. pomarańcza jabłko pietruszka. Ja pije wodę niegazowaną jak chce mi się pić czy do ćwiczeń. Do śniadania i obiadów soki wyciskane a drugie śniadanie i kolacja zielona herbata. Także jeśli lubisz takie soki to po prostu zacznij je pić i pij wtedy kiedy chcesz na pewno Ci nie zaszkodzą
    Masz rację ale musisz pamiętać, że wszystko inaczej wychodzi w sokowirówce i inaczej jest w wyciskarce.
    Teraz to widzę. Soki z wyciskarki są bardziej jak miąższ, a nie jak sok. Takie soki z wyciskarki to tylko "woda" + to co zostało po wyciśnięciu z warzywa/owocu.
    Reasumując mamy sok i to co zostało. A wyciska wspaniale te wiórki są praktycznie wysuszone.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez sportowozakrecona Zobacz posta
    Masz rację ale musisz pamiętać, że wszystko inaczej wychodzi w sokowirówce i inaczej jest w wyciskarce.
    Teraz to widzę. Soki z wyciskarki są bardziej jak miąższ, a nie jak sok. Takie soki z wyciskarki to tylko "woda" + to co zostało po wyciśnięciu z warzywa/owocu.
    Reasumując mamy sok i to co zostało. A wyciska wspaniale te wiórki są praktycznie wysuszone.

Nastąpiła chyba jakaś pomyłka. Bo to soki z sokowirówki są jak miąższ A z wyciskarki to tylko sam sok, czyli sama woda.
    Kupiłaś sobie świetną maszynkę. Musiała trochę kosztować. Ale przynajmniej starczy na dłużej.
    Czasem jak można na coś poświęcić więcej pieniędzy to można spróbować. A nóż się spodoba.
    A jak nie to po 14 dniach oddać. W tym przypadku masz farta o tyle, że możesz sobie to umyć w kilka minut.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Tam masz rację ;3
    Nastąpiła mała gafa ale to tylko przez moją nieuwagę.

Dla mnie największym żartem jest to, że w tych sokach sklepowych zawsze na opakowaniu pisze, zdrowy świeży sok 100% pomarańczy. Wątpię bardzo w to czy jest tam dużo tak pomarańczy. Mi się zdaję, że właśnie tak nie jest i to są chwyty tylko reklamowe. Jeśli się chcę dobry sok z pomarańczy to trzeba chyba wykorzystać do wyciśnięcia 5 pomarańczy.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez THEVERA2222 Zobacz posta
    Dla mnie największym żartem jest to, że w tych sokach sklepowych zawsze na opakowaniu pisze, zdrowy świeży sok 100% pomarańczy. Wątpię bardzo w to czy jest tam dużo tak pomarańczy. Mi się zdaję, że właśnie tak nie jest i to są chwyty tylko reklamowe. Jeśli się chcę dobry sok z pomarańczy to trzeba chyba wykorzystać do wyciśnięcia 5 pomarańczy.
    Nie bądźmy tak bardzo sceptyczni. Teraz można w niektórych sklepach dostać takie wielkie opakowania, naprawdę dobrego soku jabłkowego. Kosztowałem go i muszę powiedzieć, że jest naprawdę smaczny.
    I bez konserwantów, wytrzymuje tylko kilka dni.
    Ale masz też rację większość tymbarków i fortun to tylko ekstrakty owocowe ;p

Dlatego można zacząć robić własne soki.
    Ale to już zależy jak bardzo nam na tym zależy.

Junior Member
    Świetny pomysł. Ja uwielbiam świeże soki robione własnoręcznie. Na pewno są smaczne i zdrowe, a nasza dieta na pewno się wzbogaci.

Najlepsze soki sklepowe to jednodniowe. Nie ma alternatywy. Wszystkie pasteryzowane nawet te 100% to lipa, choć wiadomo że lepsze to niż jakiś słodki gazowany napój. Warto czytac etykiety i dbac o zdrowie. Dzis można zrobić szczegolowe badania krwi by dowiedzieć się czego nasz organizm potrzebuje, ja np. stosuje bcaa+multiwitamina regulanie i widze efekty.

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów