Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65

Wątek: Świeżo wyciskane soki a nowa dieta;)

jak jest dużo czasu to wszystko można zrobić samemu... ale czasu zawsze mało. Także kupujemy zazwyczaj gotowce, a nwet co do soków własnych wyciskanych to też najlepiej z owoców i warzyw z ogródka bo te sklepowe wiadomo, jakie są. A nie każdy ma ogródek Z suplementów biorę tylko BCAA+witaminy od run&bike, zazwyczaj raz dziennie przed treningiem.

Junior Member
    Myślę że wszystko w stosownej mierze będzie ok. Mój tatuś jak był po operacji a prawie go nie straciliśmy to specjalnie kupiliśmay sokownik i pił świerze soki m.in z buraka. To mu pomogło odbudować krew. Ale też z sokami nie można przesadzać,

Ja swego czasu piłem mnóstwo soków marchwiowych własnej roboty. Jednak stwierdzilem że ta marchewka jest ok ale wystarczy 1 na tydzien. Teraz najwiecej pije soku grejpfrutowego bo jest najzdrowszy, mnóstwo witamin, niektorzy nie lubia, ale mi podchodzi

Prawdziwy zastrzyk zdrowej energii witalnej.

Składniki:
    5 średnich jabłek
    5 średnich marchewek
    Pół kilograma bananów
    Trzy małe owoce kiwi
    1 średni burak
    Przygotowanie: Wszystkie składniki należy dokładnie umyć , i przy użyciu sokowirówki wycisnąć zdrowy sok.

Junior Member
    Zastępowanie części posiłków, np. przekąsek i kolacji koktajlem czy sokiem warzywnym, to znana metoda. Mnie osobiście zdarza się pić sok pomidorowy (nie taki z kartonu, tylko domowy) jako dodatek do śniadania. Natomiast oczywiście aktywność fizyczna jest nieodzowna.

Piję raz dziennie sok z różnych warzyw , czasami z dodatkiem owoców. Robię w sokowirówce. Więcej takich soków też ponoć nie zdrowo, bo za dużo pewnych składników też nie dobrze. Ale soczki są pycha.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    To są*podróby. Widziałem takie u znajomych i czytałem o takich w sieci. Tak naprawdę najlepiej kupić z sprawdzonego sklepu, k†óry ma jakąś rekomendację*albo po prostu renomę*w dystrybucji tego typu produktów.
    -----
    Życie to nie problem do rozwiązania; to przygoda do przeżycia.
    John Eldredge – Dzikie Serce. Tęsknoty męskiej duszy

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Violas Zobacz posta
    Znalazłam kila tanich modeli na allegro i olx. Tylko one są naprawdę tak dobre jak się pisze czy to tylko pic na wodę.
    Załącznik 172 Załącznik 174
    Niektóre wyglądają bardzo ładnie. I z pewnością pasowały by mi do kuchni. Tylko ta cena nie należy do najniższych.
    to właśnie o tych mówię, że są*to podróby
    -----
    Życie to nie problem do rozwiązania; to przygoda do przeżycia.
    John Eldredge – Dzikie Serce. Tęsknoty męskiej duszy

Junior Member
    Witajcie. Pozwólcie, że się podłączę. Chciałam spytać co kupić*za urządzenie ? Mam dylemat między sokowirówką i wyciskarką. Ceny różnią się delikatnie mówiąc...dość znacząco. Chodzi mi o urządzenie do robienia soków, jak najzdrowszych i pełnowartościowych i co najważniejsze- żeby były smaczne

Junior Member
    Przegląda
    Szczecin tudzież*Poznań
    To dwa różne urządzenia. Zdecydowanie do soków wyciskarka. Soki są pełnowartościowe, zdecydowanie polecam.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów