Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 65 z 65

Wątek: Świeżo wyciskane soki a nowa dieta;)

Member
    Przegląda
    Sieradz.
    Przedziałek ma po to żeby nie wkładać tam rąk mi wchodzą całe jabłka, pomarańcze marchewki itp na raz, bez krojenia. Nie wiem czy wiesz ale czarne sitko służy do klarownych soków a to złote/żółte do smoothie bądź soków gęstszych. Tym dzyndzołkiem gumowym na dole regulujesz sobie jak klarowny ma być sok ( jak bardzo wyciśnięty ma być owoc a zarazem jak mają być miałkie resztki).
    Ogólnie to kuvings jest jedyną wyciskarką która nie zacina się na całych, dużych marchewkach bądź twardych buraczkach. Cała reszta zwyczajnie w świecie staje w miejscu i trzeba cofać ślimaka do tyłu.
    W sklepie nie sugerujmy się ceną czy wyglądem a najzwyklejszym przetestowaniem produktu na żywo.

Junior Member
    Witaminy z owoców to zawsze 100% zdrowia

Junior Member
    Świeżo wyciskane soki to samo zdrowie na pewno takie soki są zdrowsze od tych kupnych w sklepie

Nie masz się czego obawiać w kwestii zdrowo wyciskanych soków, moim zdaniem jak najbardziej warto uwzględniać je podczas każdej diety, ponieważ właśnie dzięki temu dostarczysz swojemu organizmowi 100% naturalnych witamin i tym samym suplementów. Jeżeli będziecie poszukiwać zdrowych i ekologicznych produktów do swojej diety to zapraszamy również do nas na Eko-logiczny.pl

Jeżeli chodzi o świeżo wyciskane soki to ważne jest faktycznie pić "świeżo wyciskane". Taki sok już po 20 minutach traci swoje właściwości. Świeże soki mają ujemne Eh (chodzi o potencjał redoks który mówi o stopniu warunków utleniających w roztworze) przez co zawierają mnóstwo przeciwutleniaczy. Świeżo wyciśnięty sok już po 15 minutach ma dodatni potencjał.
    Takie świeżo wyciskane soki często wychodza dosyć gęste ja mieszam je dodatkowo z wodą mineralną i polecam wam ciekawe przepisy na zdrowe koktajle na stronie Piwniczanki (http://piwniczanka.pl/zdrowekoktajle/)

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów