Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: poradnia dietetyczna jak ją rozreklamować

poradnia dietetyczna jak ją rozreklamować

Witam za jakiś czas chciałabym otworzyć poradnię dietetyczną w moim mieście, ale zanim to zrobię myślę że warto zainwestować w porządną reklamę i nie chodzi mi o ulotki i ogłoszenia w prasie bo to nie wystarcza ... dlatego pomyślałam, że dobrym pomysłem na taką reklamę byłyby billboardy reklamowe z reklamą mojej firmy oczywiście, szczerze mówiąc kompletnie nie wiem jak się zabrać za taką formę reklamy, nie wiem też gdzie znajdę producenta takich tablic reklamowych i czy to w ogóle dobry pomysł ...

Cytat Zamieszczone przez HadrianWro71 Zobacz posta
    Witam za jakiś czas chciałabym otworzyć poradnię dietetyczną w moim mieście, ale zanim to zrobię myślę że warto zainwestować w porządną reklamę i nie chodzi mi o ulotki i ogłoszenia w prasie bo to nie wystarcza ... dlatego pomyślałam, że dobrym pomysłem na taką reklamę byłyby billboardy reklamowe z reklamą mojej firmy oczywiście, szczerze mówiąc kompletnie nie wiem jak się zabrać za taką formę reklamy, nie wiem też gdzie znajdę producenta takich tablic reklamowych i czy to w ogóle dobry pomysł ...
    takie bilbordy to fajny pomysł, ale tylko jak są ciekawie i porządnie wykonane. najlepiej udaj się do jakiejś agencji reklamowej nie wiem skąd jesteś więc ciężko polecić coś konkretnego... poza tym może reklama w internecie? mailing? pomysłów jest dużo, wystarczy trochę pomyśleć..

to prawda agencja reklamowa wykona projekt porządnie i tak jak tego chce klient według mnie oprócz takiego projektu ważna jest również lokalizacja, reklama powinna być umieszczona w widocznym miejscu, na trasie ruchliwej, najlepiej koło świateł, tak żeby kierowcy czekający na zmianę światła mogli obejrzeć reklamę, a jak ona będzie przyciągać wzrok to na pewno się zainteresują

Junior Member
    Billboard jest obecnie najbardziej nachalną ale i najskuteczniejszą formą reklamy. Nie ma co sie zastanawiać nawet nad jego zakupem. Chwytliwy projekt billboardu plus dobra lokalizacja z pewnością przyciągnie klientów. Do tego oczywiście dobrze jest się zareklamować w internecie i porobić ulotki, to też przyciąga klientów.
    Ostatnio edytowane przez ICHLOE98 ; 03-04-2015 o 13:03

przydałaby się jakaś żywa reklama, czyli ktoś komu pomogliście i pocztą pantoflową pójdzie
    czas na crossfit | jeśli ktoś nie wie gdzie kupić leżaki? to polecam

Billboardy według mnie nie są takie skuteczne jak sie powszechnie sądzi. To duzy wydatek, ale czy umieszczenie billboardu zachęci do odwiedzenia waszej poradni, skoro na rynku takich jest wiele? Lepiej byłoby postawic na jakis event, ludzie muszą was zobaczyc w dzialaniu. co z tego, ze beda wiedzieli, ze istniejecie, skoro niczym sie nie wyroznicie, oprocz tego, ze bedziecie miec fajny billboard.

Junior Member
    Przegląda
    Opole
    W moim mieście taka poradnia dietetyczna rozpromowała się w następujący sposób: Dietetyk zaczął od swoich znajomych, którym zrobił bezpłatne badanie obecnego stanu ich organizmu. Zmierzył poziom tkanki, wagę, ilośc wody, bilans cały itp. Wyszło około 20 wskaźników. Po czym każda z tych osoób podała po 10 numerów telefonów do z kolei swoich znajomych. Dieteteyk znowu do nich zadzwonil i zaprosił ich na badanie bezpłatne - i tak przez miesiąc. Codziennie przychodzili nowi ludzie, badali się, zapoznawali się z programem oferowanym przez dietetyka. Opcja wg mnie bardzo dobra, wymaga tylko naszego poświećenia i czasu. Do tego dołożyłbym jakąs stronę internetową.

Member
    Przegląda
    Kraków
    opinie pacjentów zbierz i daj na reklamę na stronę
    Siła to stan umysłu

Junior Member
    Przegląda
    Poznań
    Aby zainteresować i przyciągnąć ludzi najpierw musisz im coś DAĆ od siebie. Idąc tym tropem zacznij organizować pogadanki w szkołach, spotkania dla mieszkańców, na których nieco przybliżysz im tematykę zdrowego odżywiania. Warto też pokazać się w social media - Facebook, Instagram...

Junior Member
    W dzisiejszych czasach internet to najlepsze narzędzie by w jak najkrótszym czasie dotrzeć do wielkiej ilości osób. Najważniejsze jest pozycjonowanie własnej strony, media społecznościowe itd. Google internetowe rewolucje mogą pomoc w tym temacie..

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów