Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: poradnia dietetyczna jak ją rozreklamować

Junior Member
    : ) Good point : D

Z doświadczenia polecam torby reklamowe ; )
    torby reklamowe i torebki Michaela Korsa

Junior Member
    Niezły pomysł! I jak mówili wcześniej, pozycjonowanie!
    Emocje prawdziwe, karty plastikowe.

Junior Member
    a ja powiem, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Wiem po poradnii w której mój facet się odchudzał. Poszliśmy tam z polecenia, nie jednej osoby. Mąż miał dietę po BMI, wiek, metabolizm, dobraną suplementacje therm line man, ćwiczenia. Schudł równomiernie, bez katorgii i drakońskich zmian. Najważniejsze to efekty i zadowolony klient a reklama sama się utworzy, pocztą pantoflową z ucha do ucha, z efektu na efekt.

Junior Member
    Zgodzę się z ''katrina44'', ze najlepszą reklamą jest zadowolony klient. Jednak na początku tych klientów trzeba do siebie zaprosić i tu jest już potrzebna inna reklama . Warto zacząć tak jak sam twierdzisz od bilbordów. Fajnym pomysłem są też na przykład jakieś prezentacje bądź fanpage. Żeby ułatwić Ci szukanie to podsyłam linka topcan.com.pl

Junior Member
    Przegląda
    Opole
    Proponowałbym stworzyć stronę internetową i zlecić firmie jej pozycjonowanie. Ludzie tego szukać w necie i na pewno będą zapytania. To jest opłacalna forma promocji swojej usługi.
    izolacja pianą wrocław - idealne ocieplenie poddasza

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Wydaje mi się, że takich stron jest już*cała masa w internecie. Większość porad to niestety głupoty od osób, które się nie znają.
    Myślę, że mogą one spowodować więcej problemów niż korzyści.

Junior Member
    Najlepszą reklamą będą zadowoleni klienci, którzy będą polecać ciebie innym. Bilbordy też są dobre ale musisz już działać bo jeżeli ktoś przyjdzie z takiej reklamy do ciebie a ty jeszcze nie będziesz "działał"

Junior Member
    Kluczem są właśnie polecenia. Jeden klient poleca drugiemu ofertę dietetyka i robi się łańcuch poleceń.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów