Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Ćwiczenia w ciąży

Junior Member
    Jestem szczęśliwą mamą rocznego chłopczyka i z całego serca polecam praktykowanie jogi w ciąży. Ja zaczęłam w 4 miesiącu, bo mnie bardzo bolał kręgosłup. Koleżanka powiedziała, żebym spróbowała jogi. Znalazłam ofertę jogi dla kobiet w ciąży i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Rozciągnęłam się, wzmocniłam ciało przed porodem, ale i byłam bardziej zrelaksowana.

Junior Member
    Mam takie pytanie- od kiedy trzeba wdrażać specjalne przede wszystkim czy powiedzmy w pierwszymtrymestrze ćwiczy się jeszcze normalnie?ćwiczenia dla kobiet w bardziej zaawansowanej cięży-

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez lora2603 Zobacz posta
    Jestem szczęśliwą mamą rocznego chłopczyka i z całego serca polecam praktykowanie jogi w ciąży. Ja zaczęłam w 4 miesiącu, bo mnie bardzo bolał kręgosłup. Koleżanka powiedziała, żebym spróbowała jogi. Znalazłam ofertę jogi dla kobiet w ciąży i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Rozciągnęłam się, wzmocniłam ciało przed porodem, ale i byłam bardziej zrelaksowana.
    Właśnie szukkam dobrej szkoły jogi w Radomiu lub okolicach Radomia, ma może ktoś jakieś sprawdzone i godne polecenia? Nie chcę iść w zupełnie nieznane miejsce, chyba aż za bardzo przejmuję się ciążą)

Junior Member
    Denise1927 - w zależności od konkretnego trymestru można wykonywać inne rodzaje ćwiczeń, niektóre formy aktywności są zakazane, bo są niebezpieczne. W pierwszym trymestrze można wykonywać większość ćwiczeń, ale należy zrezygnować z dyscyplin sportowych, gdzie łatwo o uraz czy upadek np. koszykówka, tenis czy sporty zimowe.

co do jogi to dla mnie sekciarstwo i tyle :/

Ćwiczenia w ciąży są bardzo ważne i każda kobiet powiną zdać sobie z tego sprawę i ćwiczyć nawet dla własnego samopoczucia, ale przede wszystkim po to aby lepiej znieść poród

ćwiczenia w ciąży są bardzo ważne, nawet dla naszego samopoczucia

Ja chodziłam przez całą ciaę na ćwiczenia i może dlatego tak dobrze zniosłam poród

Junior Member
    Przegląda
    Białystok
    Dzięki ćwiczeniom w trakcie ciąży udało mi się bez większych problemów i traumy przejść przez poród! Poza tym nie wiem co to są rozstępy, bóle pleców, puchnące nogi. Każdej mamie która rozważa, ćwiczyć czy nie, zdecydowanie mówię TAK. Ruch to zdrowie, Twoje dobre nawyki, to również dobre nawyki waszych dzieci.

Czy te ćwiczenia są aby bezpiecznie dla kobiet w ciąży?

Ćwiczenia w ciązy są bardzo ważne więc nie dajcie sobie wmówić że ruch wam zaszkodzi

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów