Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: Ćwiczenia w ciąży

Junior Member
    Przegląda
    Rzeszów
    Jeżeli nie macie czasu chodzić na zajęcia zawsze można znaleźć w internecie ćwiczenia dla kobiet w ciąży

Junior Member
    W moim mieście niestety nie było takich zajęć ale chciałam ćwiczyć więc ćwiczyła z internetem
    Ostatnio edytowane przez Uniera ; 11-07-2016 o 15:10

Junior Member
    Ja ćwiczyłam przez całą ciąże dlatego mój poród był do przejścia i szybko wróciłam do formy

Junior Member
    ćwiczyłam w ciąży, mniej intensywnie ale zalecił mi to też mój ginekolog ze względy na zaparcia, niektórym bardzo pomaga, w moim przypadku lepiej sprawdził się dicopeg ale ja przynajmniej nie wyszłam z formy

Junior Member
    Przegląda
    Pruszków
    Ćwiczenia w ciąży są wskazane, aby poprawić nastrój kobiety, ale przede wszystkim przygotować się na poród. Wtedy łatwiej znieść ból, bo mięśnie są rozciągnięte.
    Najskuteczniejsze zioła na choroby odbytu - sprawdź, to działa!

Junior Member
    Ja myślę, że w ciąży dobry jest basen, ale nie jestem jakimś ekspertem http://obk.pl/aktywna-przyszla-mama-...nywac-w-ciazy/ tutaj można przeczytać co nie co na ten temat. Dodatkową autorzy artykułu polecają np pilates. Jednak sądzę, że basen jest najlepszy na wszystko

Junior Member
    Ja jestem zdania że o wszystko trzeba pytać lekarza jeśli jest się w ciąży no naprawdę czasem może to się żle skończyć to zależy od organizmu kobiety a nie od koleżanki która nam mówi że przez całą ciąże ćwiczyła. Na adamedexpert czytałam ostatnio artykuł na temat ćwiczeń w ciąży

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów