Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Leczenie Uzależnień Poradnia Rodzinna

 1. #1

  Leczenie Uzależnień Poradnia Rodzinna

  Jesteśmy Poradnią Rodzinną przy fundacji "AKITA". Nasze usługi są bezpłatne. Można u nas zasięgnąć porady lekarza, psychologa, pedagoga. W sprawach leczenia uzależnień stosujemy innowacyjne metody. Oferujemy też mediacje rodzinne i małżeńskie. Zapraszamy.
  Nasz adres: Wrocław, ul.Kochanowskiego 34/2
  Nasz telefon: 713442046, 713479154
  Nasza strona: akitafundacja

 2. #2
  Szerze mówiąc, a mówię to z ogromną przykrością, mój kuzyn podejmował jako takie proby leczeniasię u wass i właściwie nie wiele z tego wyniklo. Oczywiście zawsze można powiedzieć, że nie był wystarczająco zdeterminowany, ale wina leży po obu stronach.

 3. #3
  W leczeniu uzależnień najważniejsza jest silna wola i chęć wyjścia z nałogu, bez tego nawet najlepsi specjaliści nic nie osiągną.

 4. #4
  Junior Member
  Dołączył
  May 2015
  Posty
  6
  Co prawda to prawda. Praca Praca Praca

 5. #5
  Też mi się wydaje, że aby wyjść z nałogu to szczególnie ważna jest silna wola, praca nad sobą. Jeśli sami odczuwamy, że chcemy rzucić nałóg, to już jest połowa sukcesu. Poza tym ważne jest też wsparcie bliskich, świadomość, że rodzina nam pomaga i jest z nami.

 6. #6
  najważniejsze jest wsparcie bliskich i silna wola

 7. #7
  Z zajęciami w takich organizacjach jest coraz gorzej.Jak się nie trafi na lekarza z powołania to ciężko.Lekarz na nfz często wysłucha ,a nawet trzeba przypominać co nam było...Brak słów.

 8. #8

 9. #9

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •