Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Jaka jest Wasza druga pasja?

Jaka jest Wasza druga pasja?

Witam moją pasją numer jeden jest oczywiście mój ukochany sport, ale mam też drugą pasję, a mianowicie uwielbiam akwarystykę. Podwodny świat, a także wszelkie rybki i rośliny wodne bardzo mnie interesują i dużo na ten temat czytam itd. Mam spore akwarium, które dostałem w prezencie, jednak padło w nim oświetlenie i teraz szukam jakiegoś sensownego rozwiązania do akwarium .. Nie mam czasu biegać po sklepach, więc zastanawiam się nad zakupem oświetlenia przez internet? Korzystał ktoś z takiej opcji? Warto zaryzykować? Gdzie szukać sprawdzonych sklepów? A jakie są Wasze "drugie" pasje?

Junior Member
    Jedną z moich pasją jest mój pies nie wiem czy coś takiego można nazwać pasją, ale uwielbiam z nim biegać, szkolić go i obserwować postępy, które robi. W ogóle uwielbiam zwierzęta i uważam, że wiele się można od nich nauczyć. może Twoje rybki akurat nie są tu najlepszym przykładem ale wierzę, że pielęgnowanie ich może sprawiać wielką frajdę. Dla mojego psa praktycznie wszystko zamawiam przez Internet, bo jest dużo taniej, więc myślę, że Ty dla rybek też spokojnie możesz.

Junior Member
    Moją drugą pasją jest udział w ekstremalnych biegach. Jednak mam w domu rybki. To pasja mojego taty, ja tylko asystuję i kupuję wszystko czego tat potrzebuje dla swoich "pupili". Kupuję oczywiście w internecie, bo jest szybciej, większy wybór i oczywiście taniej.

Może poleci ktoś jakiś sprawdzony sklep akwarystyczny? Chyba lepiej szukać akcesoriów w specjalistycznych sklepach niż na portalach aukcyjnych? Czy zakupu towaru plus przesyłka kalkulują się czy niekoniecznie? Warto zwracać opinie o danym sklepie? Myślicie, że są wiarygodny czy np. sklep sam sobie je wystawia? Proszę o porady w tej sprawie, bo wciąż się waham nad zakupami internetowymi, boję się zaryzykować

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez InterRobbie80 Zobacz posta
    Może poleci ktoś jakiś sprawdzony sklep akwarystyczny? Chyba lepiej szukać akcesoriów w specjalistycznych sklepach niż na portalach aukcyjnych? Czy zakupu towaru plus przesyłka kalkulują się czy niekoniecznie? Warto zwracać opinie o danym sklepie? Myślicie, że są wiarygodny czy np. sklep sam sobie je wystawia? Proszę o porady w tej sprawie, bo wciąż się waham nad zakupami internetowymi, boję się zaryzykować
    No to kupuj na Allegro. Tam nikt sam sobie nie może wystawić komentarza, a i towar jest ubezpieczony. Jesteś zbyt podejrzliwy. Nigdy nic nie kupowałeś w internecie? A jak masz takiego pietra przez zakupami w sieci, to idź do normalnego sklepu.

Ostatnio na wakacjach zacząłem interesować się kitesurfingiem. Mój znajomy zna się na tym i pomaga mi ze sprzętem i treningiem. Kupowałem sprzęt na kiteoutlet, ponieważ jest duży wybór, czy dla początkujących, czy dla zaawansowanych. Ktoś też miał lub może ma do czynienia z kitesurfingiem? Jestem ciekawy, bo to Polsce sport, który nie jest aż tak bardzo popularny, a szkoda.

Uprawnienia umieszczania postów