Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Dbanie o skórę - zabiegi domowe czy w salonie?

Junior Member
    Profesjonalne gabinety mają kosmetyki z wyższymi niż sklepowe stężeniami aktywnych składników, więc pod tym względem na pewno warto. Jednakże mówię tu o fachowych gabinetach, a nie gruponowych salonikach. Jeśli mam iść do średniego sortu salonu , to wolę wykonać zabiegi w domu. Lepiej iść rzadziej , ale do profesjonalisty.

Junior Member
    Można tu i tu dbać, ale wszystko zależy od głębokości naszego portfela. Niestety profesjonalne gabinety sporo kosztują.
    Zaglądając na http://kaciknatury.pl znajdziesz promocje na najlepsze kosmetyki do ciała

Junior Member

Na zabiegi w salonie mogę sobie pozwolić dwa, trzy razy w roku... Oczywiście stosuję też domowe zabiegi...
    Ostatnio edytowane przez maja89 ; 14-04-2016 o 14:55

Tak szczerze mówiąc to domowymi sposobami również można w znakomity sposób zadbać o swoja skórę,pod warunkiem stosowania odpowiednich kosmetyków naturalnych. TE w rozsądnej cenie znajdziecie u nas,chętnie pomożemy

Junior Member
    Przegląda
    Skierniewice
    Zdarza mi się chodzić do salonów na zabiegi, ale są to wizyty "specjalistyczne". Są to głównie masaże, profesjonalne peelingi lub oczyszczanie twarzy. Oprócz tego dużą część wykonuję sama w domu. Na szczęście nie mam wymagającej skóry i mogę sobie pozwolić na taką pielęgnację sprawdzonymi domowymi sposobami.

Junior Member
    Cytat Zamieszczone przez Zdrowie-i-uroda_pl Zobacz posta
    Można w znacznym stopniu bazować na tych domowych zabiegach,jeżeli tylko posiadamy odpowiednie i sprawdzone kosmetyki,ale moim zdaniem warto też czasem udać się do kosmetyczki na zabieg oczyszczający,wygładzający,to na pewno nie zaszkodzi,może nam tylko pomóc.
    W 100% się zgadzam warto czas od czasu wybrać się do kosmetyczki, ponieważ jeśli specjalista się nie zajmie naszą skórą to żadne nawet najdroższe kosmetyki nam w tym nie pomogą. Ja bardzo często chodzę na różne zabiegi np oczyszczanie twarzy do kosmetyczki w Krakowie, a w domu oczywiście dla wzmocnienia efektu używam kosmetyków i po takim czymś moja skóra naprawdę długo pozostaje oczyszczona i gładka

Junior Member
    Madziula45 a jeśli można wiedzaziec to do jakiej kosmetyczki chodzisz w Krakowie, bo też się wybieram a nie wiem gdzie jest jakaś dobra??

Junior Member
    ja chodzę przeważnie do kliniki estetica na ulicy Małej5/2 Mają bardzo profesjonalny personel także polecam

Junior Member
    Przegląda
    Kraków, Bronowice
    Bardzo dużo można osiągnąć wykonując zabiegi w domu, także aby podtrzymać, te wykonane w profesjonalnym gabinecie. Potrzebna jest jednak do tego regularność (np. peeling, maseczki, masaże, regularne stosowanie balsamów etc.). Niestety często brakuje czasu.

Junior Member
    Jeśli mowa o pielęgnacji skóry na twarzy to zazwyczaj używam produktu od Philips'a, który pojawił się niedawno w ich sklepach https://www.philips.pl/c-m-pe/pielegnacja-skory po krótkim masażu i zabiegu nakładam dopiero kosmetyki naturalne. Moja skóra jest jędrniejsza i na pewno uniesiona. Zmarszczki ustąpiły.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów