Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Czy można się tanio i zdrowo odżywiać?

Junior Member
    Da się, wystarczy kupować świeże produkty i gotować samemu posiłki. A zdrowo będzie jak wykorzysta się do tego parowar. Mniej pieniędzy na sól pójdzie i na różne wzmacniacze,ponieważ produkty gotowane na parze zachowują swój smak. Dodam że o wiele krócej gotują się niż tradycyjnym sposobem.

Junior Member
    Ja używam szybkowaru do gotowania potraw - mięs, ryb i warzyw. I faktycznie są przepyszne i do tego zdrowe bo pozbawione soli. Takie żywienie wprowadziłam w swoim domu i każdemu smakuje.

Junior Member
    Nie przeszkadza Ci brak soli?
    Jestem tak alternatywny, że noszę okulary zimowe

Junior Member
    Ja używam bardzo mało soli do gotowania i mi smakuje.

Junior Member
    Myślę że zdrowo nie znaczy drogo. Można znaleźć dużo dobrych produktów w przystępnej cenie. Wystarczy trochę poszukać, a nie brać pierwszych lepszych rzeczy z półki w sklepie

Junior Member
    Moim zdaniem nie. Zdrowe jedzenie jest droższe. chyba, że mniej pieniędzy ale za to dużo czasu. Rozwiązaniem może być np. własny ogródek.

Junior Member
    Oczywiście,że można odżywiać się zdrowo oraz niedrogo.Warto swoją dietę również wesprzeć błonnikiem.Nawet ciekawy artykuł znalazłam na ten temat poczytajcie http://vitispharma.pl/aktualnosci-sz...a-w-organizmie

Junior Member
    Tanio ? Da sie, zawsze sie da

Junior Member
    Kupno parowaru to dobry pomysł. Sama taki posiadam i jestem z niego zadowolona. Staram się zdrowo jesc ale nie kupować mega drogich spożywek . Wolę kupić therm line fast i iść na siłownie , to również rewelacyjnie spali mój tłuszcz.

Da się, wymaga to jednak trochę wysiłku przy przyrządzaniu potraw, no ale wydaje mi się*że warto, przecież zdrowie jest najważniejsze
    Baza banków nasienia http://bankinasienia.pl/

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów