Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Buty

Junior Member
    W dzisiejszych czasach trampki pasują do wszystkiego, super pomysł na prezent
    Jak wybielić zęby - skutecznie i bezpiecznie

Zgadza się,pod warunkiem oczywiście iż znasz gust danej osoby i wiesz że akurat takie trampki jej się spodobają,od tego trzeba zacząć W kwestii dobrej odzieży,również tej sportowej i obuwia,zobacz na naszej stronie,w razie pytań służymy pomocą

Junior Member
    Przegląda
    Śląsk
    Ja na co dzień też lubię śmigać w trampkach, często nawet do pracy w nich chodzę

Na pewno nie można odmówić im wygody, natomiast z drugiej strony trampki jako buty wyjściowe nie zawsze pasują i musimy zdawać sobie z tego sprawę. Ja bardzo lubię też zwykłe adidasy,w których mogę iść do pracy jak i biegać, z miękką i elastyczną podeszwą.

Senior Member
    Z tego co widzę na polskich ulicach to nastolatkowie noszą buty w takim stylu: http://domodi.pl/buty/buty-meskie/bu...id-07_13292176 . Nawet widziałam, jak mieli górę bardziej elegancką a na dole dżinsy i takie buty. Może warto podpytać o jego styl i skusić się na taki zakup.

To nic innego jak kwestia gustu, trampki były w modzie X lat temu, teraz znowu powróciły i to z wielkim przytupem. Do ich plusów należy bez wątpienia zaliczyć wygodę, bo sprawdzą się w większości sytuacji do każdego stylu i ubioru.

Moja siostra też niedługo obchodzi urodziny i ja zastanawiałam się nad zakupem w https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuw...mskie-108.html , mają bardzo duży wybór i te buty są też dobrze wykonane, a na tym chyba najbardziej nam zawsze zależy. Planuje do tego dokupić jakieś winko, albo czekoladki. Jestem pewna, że będzie zadowolona.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów