Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: samoobrona!

a ten pistolet hukowy to jak działa? Robi tylko hałas czy strzela czymś?

Junior Member
    Przegląda
    Dolny Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez Tatiana1985 Zobacz posta
    a ten pistolet hukowy to jak działa? Robi tylko hałas czy strzela czymś?
    robi hałas i strzela gumową kulą. no ale zastanówcie się czy to nie przypadkiem opcja dla ochroniarzy a nie drobnych kobiet?

Cytat Zamieszczone przez Giantka Zobacz posta
    A zastanawiałyście się nad pistoletem hukowym?? Moim zdaniem to ma też duże szanse na odstraszenie napastnika i w zasadzie jak się rozglądałam to tylko 200 zł kosztuje.
    nie wyobrażam sobie siebie używającą pistoletu...
    walczymy walczymy!

Teraz jak ktoś będzie się znajdował w tej ciemnej uliczce to więcej zyska jeśli nie będzie krzyczał, że gwałcą tylko jak będzie krzyczał, że Pali się..Wtedy większość ludzi zareaguję jakoś tak w miarę panicznie i są większe szanse do ucieczki - mówię to odnośnie kobiet.

Podstawowe zasady samoobrony, czysta teoria...
    Podstawowe zasady:
    - zawsze bądź w stanie gotowości, nigdy nie opuszczaj rąk, nawet gdy przeciwnik będzie pokonany. Pamiętaj, że to również może być element jego gry, który ma skłonić Cię do uznania, że jesteś zwycięzcą i nic Ci nie grozi.
    - nie stosuj jakichś wyrafinowanych technik walki, zadawaj najprostsze ciosy. Twoje "wywijasy" mogą Cię zgubić, gdy napastnik np. złapie Cię za nogę.
    - nie panikuj, zachowaj zimną krew. To, czy wygrasz, to Twoje "być albo nie być". Nie możesz dać złamać się ani fizycznie, ani psychicznie.

Cytat Zamieszczone przez EcoKlemens2369 Zobacz posta
    Teraz jak ktoś będzie się znajdował w tej ciemnej uliczce to więcej zyska jeśli nie będzie krzyczał, że gwałcą tylko jak będzie krzyczał, że Pali się..Wtedy większość ludzi zareaguję jakoś tak w miarę panicznie i są większe szanse do ucieczki - mówię to odnośnie kobiet.
    A skąd to wiesz? Wszyscy tak mówią, ale chyba nit nie testował.
    Cytat Zamieszczone przez lucjolavip81 Zobacz posta
    Podstawowe zasady samoobrony, czysta teoria...
    Podstawowe zasady:
    - zawsze bądź w stanie gotowości, nigdy nie opuszczaj rąk, nawet gdy przeciwnik będzie pokonany. Pamiętaj, że to również może być element jego gry, który ma skłonić Cię do uznania, że jesteś zwycięzcą i nic Ci nie grozi.
    - nie stosuj jakichś wyrafinowanych technik walki, zadawaj najprostsze ciosy. Twoje "wywijasy" mogą Cię zgubić, gdy napastnik np. złapie Cię za nogę.
    - nie panikuj, zachowaj zimną krew. To, czy wygrasz, to Twoje "być albo nie być". Nie możesz dać złamać się ani fizycznie, ani psychicznie.
    To są chyba zasady dla kogoś kto zna jakąś sztukę walki.
    Cytat Zamieszczone przez daniczka Zobacz posta
    robi hałas i strzela gumową kulą. no ale zastanówcie się czy to nie przypadkiem opcja dla ochroniarzy a nie drobnych kobiet?
    Nie widzę tutaj żadnej zależności. Wg mnie kobieta czy ochroniarz, bez różnicy. Tym się trzeba umieć posługiwać, bez tego taka broń Ci się do niczego nie przyda.

Junior Member
    Przegląda
    Dolny Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez EcoKlemens2369 Zobacz posta
    jest to jakaś metoda. można to też połączyć po prostu z gazem i chwytami z kursu samoobrony.

Cytat Zamieszczone przez Patilka Zobacz posta
    Nie widzę tutaj żadnej zależności. Wg mnie kobieta czy ochroniarz, bez różnicy. Tym się trzeba umieć posługiwać, bez tego taka broń Ci się do niczego nie przyda.
    odpowiedz sobie na pytanie, tak szczerze: chodziłabyś z repliką rewolweru na codzień?
    walczymy walczymy!

Już lepszy efekt zapewni gaz pieprzowy zamiast repliki rewolweru,który jest wg mnie bezcelowy. Wart natomiast nauczyć się podstaw samoobrony,tak aby móc skutecznie walczyć z napastnikiem czy wystarczyć go i uciec.

Junior Member
    Ja mam zawsze przy sobie gaz. Podstawowy błąd kobiet polega na tym, że mają gaz ale w swojej torebce Gdy wracamy wieczorami do domu trzeba od razu trzymać go w dłoni gotowego do użycia. Ja raz miałam taką sytuację że ktoś za mną biegł - na szczęście wystraszył się innych ludzi, którzy pojawili się znienacka.

Grazar w dzień chodzisz też z gaze w ręku? )
    Darmowe Porady Jak szybko schudnąć <- zajrzyj na mój blog

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów