Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: nowa garderoba na wiosnę

nowa garderoba na wiosnę

Witam wszystkie fitness maniaczki już mamy piękną wiosnę i tak zaglądając do szafy a ona jest prawie całkowicie sportowa bo i na codzień taki styl lubię stwierdziłam, ze brakuje mi t-shirtów, ostatnio rozmawiałam z koleżanką z pracy i opowiadała jak kupiła sobie świetne tzw. kultowe t-shirty. Co o nich myślicie, są dalej na topie, to jest coś co warto mieć w garderobie ? piszcie dziewczyny bo niedługo muszę wybrać się na zakupy, chociaż i myślałam o zakupach w sieci.

Junior Member
    Moim zdaniem, to świetny pomysł. Takie t-shirty, każde t-shirty są na topie i zawsze będą na topie:-) Takie ciuchy mają charakter i dodają go osobie, która je nosi:-) A jakiego rodzaju kultowej kategorii chcesz nabyć takie t-shirty, bo jest tych kategorii sporo na rynku:-) Masz jakiś konkretny sklep na myśli, czy po prostu pójdziesz na żywioł? T-shirty poza tym są idealne na siłownie, sama tylko takie noszę, no możne niekoniecznie kultowe, ale t-shirty:-)

Witaj, t-shirty były, są i zawsze będą na topie. To taki „must have” każdej szafy i w zasadzie na każdą porę roku. Pasują do wszystkie, możesz założyć je i do szortów i do rurek, dzinsów, ale też świetnie wyglądają dopasowane do spódnicy. Postaw na jakieś naprawdę wyraziste kolory, albo super obrazki na t-shircie, takie przyciągające uwagę.

jakim mieście szukasz? Myślę, że możesz pobawić się trochę w szukanie w sklepach internetowych gdzie są naprawdę różne ciekawe okazy, przeróżne i przedziwne pomysły na kultowe t-shirty . Jeżeli czujesz się wystarczająco kreatywna to możesz sama sobie zrobić nadruk taki jak będzie Ci się podobał najbardziej.
    Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu
    Ostatnio edytowane przez TheKena2882 ; 13-05-2015 o 15:23

Junior Member
    Polecam zakupy w sieci, nie namęczysz się aż tak bardzo jak przy lataniu po sklepach W necie można znaleźć t-shirty z oryginalnymi nadrukami wpadającymi w oko, a taki t-shirt to założysz i na co dzień do pracy/na uczelnie i wieczorem na impreze, wystarczy trochę biżuterii, mocniejszy makijaż i wychodzi super look na wieczór

Zgadzam się,zakupy w sklepach internetowych to bardzo wygodna i bezpieczna forma,w zasadzie nie ma się tutaj czego obawiać,a jeżeli będziesz poszukiwał odzieży sportowej to koniecznie odwiedź naszą stronę ExclusivSport.pl

Junior Member
    Ja polecam ubrania ze sklepu Rabarbar. Sa oryginalne i polskie, wiec wspiaramy polską gospodarke a ciuchy na prawdę godne uwagi

Junior Member
    W końcu wiosna zaczęła się na dobre i zamiast ćwiczyć w dusznej sali fitness można pobiegać trochę na świeżym powietrzu. Ostatnio przeglądając internet w poszukiwaniu promocji na buty do biegania natrafiłam na stronę z bardzo fajnymi promocjami - http://alerabat.com/udane-zakupy/nie...enne-promocje/. Można pobrać Kod rabatowy 15% na cały nieprzeceniony asortyment firmy Addidas lub 10% zniżki na produkty New Balance. Można sobie skompletować naprawdę fajny stój do biegania czy na fitmess. Każda nawet najmniejsza zniżka jest na wagę złota bo nie oszukujmy się, bo dobry strój sportowy to jest spory wydatek.

Do nowej garderoby na wiosnę,warto dobrać również odpowiednie dodatki,w tym szczególnie modne i markowe okulary przeciwsłoneczne,a tak się składa że na naszej stronie znajdziecie ich szeroki wybór w rozsądnej cenie

Junior Member
    T-shirty zawsze w modzie, mam ich sporo a i tak zawsze jakieś kupię jak pojawia się nowy sezon
    Jak wybielić zęby - skutecznie i bezpiecznie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów