Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: szorty na wiosnę

szorty na wiosnę

cześć :-) ostatnio bardzo spodobały mi się szorty ale takie eleganckie, dużo na sportowo mnie jako mnie :-) ponieważ ćwiczenia to moja pasja, ale oprócz pasji pracuję i to w biurze więc czy warto kupić takie szorty ? w pracy eleganckie szorty zdają relacje ?

Hej, szorty są zawsze w modzie. W zasadzie jak się w nie człowiek wbije na wiosnę, to spokojnie może przechodzić w nich wiosenną porą, potem letnią i nawet ciepła jesienią. Zawsze w chłodniejsze dni możesz pod nie założyć rajstopy. Jak masz figurę do szortów, to nie zastanawiaj się tylko kupuj. Warto postawić na elegancki i zarazem seksowny wygląd.

Junior Member
    A gdzie szukasz? Podaj miejscowość, albo chociaż region, cokolwiek. Myślę, że możesz pobawić się trochę w szukanie w sklepach internetowych gdzie są naprawdę różne ciekawe okazy, przeróżne i przedziwne pomysły na shorty. Jeżeli czujesz się wystarczająco kreatywna to możesz sama sobie zrobić nadruk taki jak będzie Ci się podobał najbardziej.
    Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu

Nie wiem co to za praca, ale generalnie szorty do pracy nie nadają się, chyba że sprzedajesz lody na plaży. Natomiast poza pracą są super. Eleganckie szorty nadają się wszędzie, tylko trzeba mieć figurę w miarę. Czasami widuje się dziewczyny w rozmiarze 25X, wtedy to już wygląda tak sobie. Też lubię szorty, ale do pracy nigdy nie zakładam. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez petronilaqwe70 ; 14-05-2015 o 09:57

W zeszłym roku takie szorty w "eleganckim" stylu były strasznie modne, sporo dziewczyn zamieniało spódniczki na właśnie takie spodenki, do tego luźna koszula i mamy super miejski look! a do tego jaka wygoda Nie wiem jak będzie w tym roku ale, jeżeli lubisz sportowy czyli wygodny ubiór to szorty są super rozwiązaniem, możesz dobrze wyglądać w pracy a po pracy wskoczyć w tych ciuchach na rower, to jest duży plus takiego stroju!

A co powiesz na spodenki sportowe,np swojego ulubionego klubu? Bo szeroki wybór i niższe ceny znajdziesz u nas na ExclusivSport.pl

Junior Member
    Dadzą, ale uważałabym - nie w każdej pracy to przejdzie!
    Szał na tanie ubrania!

W mojej sporo osób tak chodziło, ale nie powiem, zdarzali się klienci, którzy się oglądali

Właśnie to samo miałam proponować,czyli zamiast typowych szortów,może ładne i wygodne spodenki na lato,np na rower czy podczas biegania,co o tym sądzisz? Podstawowa sprawa to również określić budżet jaki posiadasz na ten cel.

Senior Member
    Ja uwielbiam nosić szorty do koszul. To moja ulubiona stylizacja, bo jest jednocześnie elegancka i sportowa, na luzie Przeczytałam kiedyś artykuł na https://trendseterki.pl/eleganckie-k...ej-stylizacji/ i od tego czasu stałam się największą fanką koszul. Mam ich sporo w swojej garderobie i często uzupełniam je o nowe fasony i kroje. Koszule można zestawić praktycznie ze wszystkim

Uprawnienia umieszczania postów