Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Jak przekonać kobietę do ćwiczeń...

Jak przekonać kobietę do ćwiczeń...

Zastanawiam się nad tym jak przekonać żonę do ćwiczeń? Jest w ciąży, ciąża w żaden sposób nie zagrożona, a ona by tylko leżała i się opychała. Owszem rozumiem burza hormonów, apetyty, smaczki, że praktycznie każda kobieta w ciąży mniej czy więcej tyje... to norma. Ale moja tylko by leżała, wszelkie próby jakiejkolwiek aktywności spełzają na niczym, nawet spacer. I nie chodzi mi o to ile przytyje, bo na ewentualne odchudzanie to ma jeszcze czas... ale chodzi mi o jej zdrowie. Nie mówię, ze ma ćwiczyć na siłowni czy wyciskać...ale zero ruchu... jak ją przekonać do czegokolwiek?

Nie naciskaj tak powoli ją staraj się przekonywać jakoś..Nic na siłę daj dziewczynie trochę czasu do zastanowienia się właśnie. Daj jej czas na to i odpowiednio zaczekaj jak to wszystko się potoczy. Musisz zaczekać bo czasem czas jest najlepszym lekarstwem na wszystko

Witaj, uważam że nie należy jej namawiać. Biedzie miała po ciąży pretensje tylko do siebie. Ewentualnie spróbuj z nią spokojnie porozmawiać. Pokazać jakieś zdjęcie w sieci kobiety , która o siebie nie dbała w ciąży.

Junior Member
    A może to dlatego, że ona się czegoś boi, nie wiem, utraty tej ciąży czy coś takiego, bo w sumie to nie wiadomo, dlaczego tak się zachowuje. Czy to lęk, depresja(?), apatia, a może też tak fatalnie się czuje, ze nie chce wychodzić? Jeżeli wszystko ok, może spróbuj ją zmotywować czymś fajnym, np. spacer w ciekawe miejsce?

Junior Member
    Jezuuu, faceci... zostaw ja w spokoju, jej organizm wie teraz najlepiej czego potrzebuje, a nagabującą gadką o ćwiczeniach tylko ja w depresję wpędzisz! Sami pochodźcie sobie w ciąży, to zobaczycie, co to znaczy... Jakbyście mieli w ciąży chodzić i rodzić, to gatunek ludzki już dawno byłby historią...

Junior Member
    Na siłę nie przekonasz i raczej nie próbuj. Spróbuj może w formie zaproszenia na spacer, propozycji wspólnego wyjścia na basen czy na rowerki. Nie wiem, jak zaawansowana jest ciąża, bo od tego też forma aktywności zależy.

Senior Member
    Puść jej jakieś audycje albo filmy o zaletach zażywania ruchu w ciąży.
    Wirtualne Biuro Warszawska6, Białystok - wsparcie w biznesie
    Exactlo Search and language technology
    Exactlo Biuro tłumaczeń Białystok

Możliwe że to pomoże, ale skoro ona nie chce albo nie czuje sie na siłach to i tak nic nie wskurasz, ale próbuj może ją namówisz

znajdź może jakiś ciekawy artykuł żeby mogła sobie przeczytać i przekonać się

Junior Member
    Przegląda
    Rzeszów
    Ja też uważam że to będzie najlepszy sposób

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów