Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Karta sportowa

Karta sportowa

Kochani chciałabym się wziąć trochę za siebie. Warto w ogóle coś takiego mieć jak karta? Co taka karta gwarantuje poza wejściami non-limited?

Tak, karta sportowa to bardzo fajna opcja. Są takie karty co oprócz sportowego mają także pakiet medyczny. Karta mylife ma takie coś.

Masz na myśli taką kartę? Poklikałam i wygląda to bardzo zachęcająco. Odpowiadałoby mi takie połączenie w jednym pakiecie korzyści medycznych i sportowych. No i cenowo rozsądnie, nie powiem. Ciekawe czy ktoś z forum ma i może coś z pierwszej ręki powiedzieć...

karta-my-life.jpg

Jeżeli ktoś regularnie i intensywnie ćwiczy to czemu nie,moim zdaniem to również jest bardzo dobre rozwiązanie,także warto.
    FightSklep.pl zajmuje się sprzedażą sprzętu sportowego, do sportów walki i fitness

Junior Member
    Przegląda
    Łódź
    No albo karty multisport, fitprofit Nie zapominajmy, że dają one jeszcze inne gratisy, np. wejście na saunę czy do klubów medytacji nawet

Senior Member
    Przegląda
    Kraków
    Ja mam takie szczęście, że dostaję darmową kartę z pracy. Nie narzekam, bo jest naprawdę przydatna

Karta sportowa jest o tyle dobra ,że możesz korzystać z róznych miast.Basen,sauna itd.Same plusy tylko pod warunkiem ,że masz w atrakcyjnej cenie.

Uprawnienia umieszczania postów