Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Szukam siłowni z upustami dla studentów/ek

Junior Member

Szukam siłowni z upustami dla studentów/ek

Szukam siłowni która ma upusty dla uczniów. Teraz idzie lato a ja szukam swojej pierwszej lepszej pracy na ten okres.
    I w końcu będę mogła coś zrobić dal siebie i kupić coś fajnego ;p Znacie jakieś szałowe miejsca ?

Junior Member
    Lato to jest od wyjazdu na wakacje a nie chodzenie na siłownię. Jedź na wakacje to wtedy zrobisz naprawdę coś dla siebie

Junior Member
    Może i masz rację. Ale jak się pracuje na wyjazd to można też troszkę poćwiczyć.
    A wyjechać za jakiś czas

Junior Member
    Nie wiem czy nie lepiej było by wykupić sobie karnet. Z tego co widziałam ktoś się reklamował i mogła byś dodatkowo zaoszczędzić. A może pracodawca coś oferuje ?
    Wielu pracodawców ma teraz karnety w swojej ofercie, aby zwabić najlepszych kandydatów do pracy. Tak mogła byś chodzić na wiele fajnych zajęć.

Chyba to o czym mówisz to jest w większych firmach nazwane kartą multi sport na pewno coś takiego istnieje i na pewno coś takiego jest honorowane. Trzeba się tylko dobrze o tym dowiedzieć i trzeba się o tym dobrze zorientować. Chociaż to się tyczy większych miast.

Junior Member
    Dzięki za pomoc, w pracy jest multisport podajże w cenie 50 złotych.
    A tu już coś, bo z tego co rozmawiałam z szefem to można wszędzie chodzić ;p I nic się więcej nie płaci.

Junior Member
    Z multisportem wejdziesz na większość placówek w Warszawie.
    Więc polecam w 100% na hożej znajdziesz fajną ściankę wspinaczkową. Którą także polecam od siebie.
    A jak szukasz fajnej siłowni to zapraszam na Targówek do saturn fitness.
    Może zostaniesz z nami na dłużej ;P

Studenci szukają jakiś zniżek i rabatów co to się porobiło. Pierwsze to słyszę, że studentom już się nie chcę pić właśnie żadnych napojów wyskowoych i chcą ćwiczyć. jest to dla mnie nie do pojęcia bo ja zawsze uważałem, że raczej oni chcą po prostu tylko dawać w szyję.

Junior Member
    Nie każdy tylko pije. Owszem można się napić ale nie codziennie, bo to podchodzi mi pod skrajność.
    Ale tutaj to wielu by się zemną nie zgodziło. Po za tym, jak ma się dobrze wyglądać skoro tylko się pije . . .

Senior Member
    Saturn Fitness zawsze mial jakieś fajne zniżki, teraz w Krakowie na podgórzu ma się otworzyć nowy Saturn Fitness, zwykły karnet kosztuje 99zł wiec nie jest drogo, a studencki pewnie będzie jeszcze tańszy, najważniejsze, że wszystko już jest w karnecie, na ul. przemysłowej ma być nawet basen w klubie

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów