Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Moda sposobem na motywację?

Moda sposobem na motywację?

Witam wszystkich, czy też tak macie, że lubicie się motywować i nagradzać poprzez kupowanie sobie jakiś ładnych rzeczy, na przykład: butów lub ubrań. Przyznam szczerze, że ostatnio się odzwyczaiłam od ćwiczeń i chce się na nowo zmotywować. Obiecałam sobie, że jak przez miesiąc będę regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać to kupię sobie buty bugatti. Te buty są wysoko na liście moich życzeń, więc myślę, że to będzie idealny rodzaj motywacji. A co Wy o tym sądzicie? Jak Wy się motywujecie?

Junior Member
    Każdy nowy bucik to dobra motywacja:-) nawet możesz poszukać u nich w ofercie za jakimś sportowym obuwiem, może też mają? Wtedy zmotywujesz się podwójnie:-) i do ćwiczeń w sensie praktycznym i do nocnych czy dziennych wypadów w miasto w sensie też praktycznym :-) buty z gornej półki, ale jak cie stać finansowo, to czemu nie?:-) kupuj i siem ciesz:-) :-)

Szczerze fajnie, że jest nas więcej bo ja tak samo lubię sobie sprawić ale jakąś fajną bluzeczkę jak np. zdam egzamin, uda mi się jakąś trudną sprawę w pracy doprowadzić do końca więc jasne kupuj te buty Bugatti, poza tym świetny gust, firma jest naprawdę mega dobra.
    Ostatnio edytowane przez OneOzanna1503 ; 27-05-2015 o 10:24

Junior Member
    No ja uważam, że kupowanie nowych rzeczy jest bardziej nagradzaniem się za to że coś mi się udało osiągnąć czy dobrze wykonać. Mnie bardziej motywuje do ćwiczeń to, że się zmieszczę w mniejszy rozmiar ale to też ma jakiś związek z modą

Jeżeli dana rzecz przyda nam się podczas uprawiania sportu,dla przykładu koszulka piłkarska jeśli gramy w piłkę nożną,to jak najbardziej tak. Akurat tym się zajmujemy wiec chętnie pomożemy podczas wyboru.

Junior Member
    hej,

Szukałem różnych inspiracji, żeby zacząć chodzić na siłownie. Może to wydawać się dosyć śmieszne, ale pomogło mi kupno torby. Stwierdziłem, jak wydam kasę na torbę to już muszę zacząć chodzić :-)

Junior Member
    To w ogóle nie jest śmieszne! Ja się zgadzam z przedmówcą. Słuchajcie historii. Ja sobie kupiłam kombinezon z Rabarbar u szary, na zatrzaski i ubrałam do niego adidaski i zadowolona poszłam do pracy. Ale jak mi się wszyscy w pracy zapytali czy biegać byłam przed, to trochę się zdziwiłam. Przyszłam do domu i doszłam do wniosku, że mają rację. Powinnam biegać. I w ten sposób zaczęłam ćwiczyć (już będzie pół roku prawie) właśnie w tym kombinezonie, bo jest mega wygodny i wyglądam seksi jak idę biegać oczywiście tylko na lato. Na zimę już kupiłam odpowiednie spotrowe rzeczy, ale to wdzianko na zawsze pozostanie w moim sercu

Junior Member
    Ciekawa metoda, ale skoro działa..
    Szał na tanie ubrania!

To chyba jeden z najmniej znanych sposobów na motywację i szczerze mówiąc to nigdy nie przywiązywałam do tego wagi,to mi ma być wygodnie w danym stroju,a nie ćwiczymy po to aby inni chwalili nasz strój,prawda? To tylko dodatek.

Junior Member
    Zakupy mnie uspokajają!! Po ciężkim dniu idę pobuszować w sklepach.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów