Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Moda sposobem na motywację?

Junior Member
    Fajny nowy zestaw od razu motywuje mnie do pójścia na siłownię. Chyba większość kobiet tak ma.

Junior Member
    Na mnie zakupy tutaj działają odprężająco. Więc zdecydowanie jest to prawdą że fajnie działają. Ważne to dobrze się skupić na tym co chcemy osiągnąć.

Junior Member
    Chyba coś w tym jest. Kupiłam ostatnio legginsy w CunaZone i od razu jest konsekwencja w ćwiczeniach. Zapewnie pogoda też pomaga, ale i odzież ma znaczenie

Junior Member
    Myślę, że jest sporo osób, które stosują taki system nagradzania. Wiele osób też nagradza się jedzeniem co niekoniecznie już jest dobre. Jednak takie rozpieszcza się i motywowanie to całkiem fajny sposób. Mnie zdarzało się w taki sposób nie tylko nagradzać ale i pocieszać samego siebie.

Junior Member
    Wydaje mi się, że jest to jakiś sposób na motywowanie się do działania. Na pewno jeśli facet będzie ubierał się w eleganckie garnitury tego typu https://mmsuits.pl/meskie-garnitury-na-miare będzie miał większą chęć do działania niż chodząc w dresie. Strój na pewno w jakiś sposób zawsze nas motywuje!

Junior Member
    Ale coś w tym faktycznie jest jak ktos tam wyzej pisał. Fajny stroj czy dobry gadżet naprawde moga byc motywujace. Sama tak mialam. W marcu na imieniny dostalam od chlopaka opaskę monitorujaca aktywnosc fizyczna i sen z ithings.pl Na poczatku myslalam, ze to bez sensu, ze wlasciwie po co mi to, ale jak zalozylam to i powoli wkrecilam sie w rower, w rolki, nawet basen byl kilka razy. Teraz czas na diete bo widze pierwsze efekty na wadze, wiec szkoda byloby tego nie wykorzystac

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów