Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Po długiej, ale na szczęście udanej walce z trądzikiem pozostały mi na twarzy niechciane "pamiątki". Mam na myśli przebarwienia na skórze. Może nie są jakieś duże, ale mimo wszystko widać je gołym okiem i nie czuje się z nimi komfortowo. Może ktoś mógłby podsunąć sugestie jak usunąć przebarwienia na twarzy? Mam za sobą próby z różnymi kremami, które może nieco rozjaśniły te przebarwienia, ale nie jest to spektakularna różnica szczerze mówiąc. Może jakieś urządzenie do naświetlania albo coś w tym stylu?
    Ostatnio edytowane przez ECOMICHELINE89 ; 08-07-2015 o 14:30

jeśli miałaś faktyczne problemy z trądzikiem to zapewne miałaś swojego dermatologa i to jego powinnaś zapytać co masz teraz używać myślę, że żadne maści czy kremy bez recepty Ci nie pomogą, szczególnie jeśli masz bardzo widoczne przebarwienia... lepiej od razu udaj się do dermatologa i dowiedz się co używać i jak najszybciej zacznij stosować ten preparat

Junior Member
    Witaj, uważam podobne jak jak przedmówca. Myślę, że najlepiej jest udać się do specjalisty. Dobierze on bowiem odpowiednie leczenie i zaleci co robić by to się więcej nie powtarzało. Bo z twarzą i ciałem nie ma żartów.Powodzenia.

Cytat Zamieszczone przez Marlyn87 Zobacz posta
    Witaj, uważam podobne jak jak przedmówca. Myślę, że najlepiej jest udać się do specjalisty. Dobierze on bowiem odpowiednie leczenie i zaleci co robić by to się więcej nie powtarzało. Bo z twarzą i ciałem nie ma żartów.Powodzenia.
    Łatwo powiedzieć :P Znalezienie dobrego dermatologa niestety do najłatwiejszych spraw nie należy, a za każdą wizytę u lekarza, nie zależnie od tego czy pomoże czy też nie, trzeba zapłacić. W większych miastach dermatolodzy liczą sobie całkiem sporo. Już prędzej z takim problemem poszłabym do jakiegoś dobrego kosmetologa, ale niestety w okolicy nikogo polecanego nie mogę znaleźć. Dlatego szukam alternatywnych sposób, może akurat komuś coś pomogło i podzieli się tą wiedzą

Też miałam kiedyś problemy z trądzikiem, ale nie silne, żeby zostały mi po nim blizny. Zawsze stosowałam na mój trądzik różne peelingi na przykład z płatków owsianych i przemywałam twarz tonikiem z cytryny, który ma właściwości rozjaśniające, więc może i Tobie by pomógł na przebarwienia. Wystarczy sok wyciśnięty z cytryny wymieszać z wodą.

Ja ostatnio wyczytałam że olejek rycynowy robi też cuda na twarzy. Osobiście nie stosowałam jeszcze, muszę się upewnić czy faktycznie tak jest ... boje się że moja twarz będzie jeszcze bardziej tłusta ale te przebarwienia są straszne ... jak wypróbuję to opisze efekty

Junior Member
    Bardzo prosze o pomoc! Czy ktos wie jak walczyc skutecznie z przebarwieniami skory? Od dwoch lat mam coraz wieksze brazowe plamy na twarzy. Gdy wiosna pojawia sie slonce natychmiast ciemnieja. Okropnie to wyglada, a najgorsze jest to,ze sie powiekszaja. Jak moge sie ich pozbyc. Prosze o rade.

Hm...na przebarwienia podobno świetnie działa nowy w Polsce laser Picosure. Ja usunęłam nim tatuaż, ale z oferty Beautymedu dowiedziałam się, że jest także skuteczny przy takich problemach, jak Twój Co mogę powiedzieć od siebie? To, że jest bardzo szybki i zdecydowanie zmniejsza się ilość wizyt u specjalisty z problemem Polecam!

Junior Member
    A skąd te plamki? Bo ja mam takie blizny po trądziku na twarzy i właśnie tej zimy zabrałam się za walkę z nimi. Wiem, że nie można tego robić latem, jak słońce grzeje. Teraz jest idealny moment. Na razie testuję maści na blizny i mikrodermabrazję. Jak się nie uda, to zostaje jeszcze laser, ale to już ostateczność, bo jest drogi i mocno ingeruje w skórę. Robił ktoś w ogóle? Ile razy trzeba powtarzać i ile dokładnie zapłacić?

Junior Member
    Ja właśnie zastanawiam się nad pójściem do kliniki medycyny estetycznej na taki laser. Czy jest tu osoba, która była na takich zabiegach? Ja wkrótce pójdę na konsultacje i najpierw dowiem się "jak to wygląda". Mam nadzieję, że jest to skuteczne, bo próbowałam już wszystkiego, a blizny dalej mam ;/

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów