Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Jak usunąć przebarwienia na twarzy?

Junior Member
    Lepiej nie brać się za takie rzeczy samemu. Najlepiej właśnie pójść do gabinetu kosmetycznego, żeby spojrzał na to ktoś profesjonalnym okiem.

Junior Member
    Zgadzam się,samemu i tak nie pozbędziemy się przebarwień całkowicie,jedynie możemy je zredukować za pomocą odpowiednich kosmetyków. Tutaj jedynym i zarazem dobrym rozwiązaniem jest wizyta w studiu kosmetycznym,akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy.

Junior Member
    a co sądzcicie o laserze frakcyjnym? warto tyle zaplacic?

A od czego to przebarwienia? Ja miałam takie po trądziku, przebarwienia i blizny, pomógł mi na to żel silikonowy sutricon, 2 razy dziennie smarowałam.

Junior Member
    Akurat co do zabiegów laserem, to jestem ich zwolenniczką ponieważ mimo początkowego, lekkiego bólu, pozwalają nam pozbyć się problemu i to na stałe. Wg mnie taki zabieg jest naprawdę warty swojej ceny, o czym zresztą pisałam już powyżej. Zaglądaliście może do nas na Denique.pl ?

Junior Member
    Laser to rzeczywiście super rozwiązanie, sama korzystałam, byłam na kilku zabiegach i widzę znaczną poprawę. Wiadomo, ze nie da się pozbyć przebarwień tak na 101%, ale zawsze pozostałości można przykryć podkładem. A nikt z nas nie jest ideałem, więc też nie ma sie co przejmować, ze coś tam na skórze zostało

Sądzę, że pomocne będą zabiegi mikrodermabrazji czy zabiegi z kwasami.

Junior Member
    Ja przed ślubem usuwałam przebarwienia zabiegiem mikrodermabrazja diamentowa w klinice estetica w Krakowie jeszcze mają oddziały w Katowicach i Wrocławiu także polecam bo mi pomogło

Junior Member
    Ja bym polecił wizytę u dermatologa.

Junior Member
    Na przebarwienia najlepsze zabiegi kwasami u dermatologa, on może stosować wyższe stężenia niż kosmetyczka. Ja się pozbyłam przebarwień już po 4 zabiegach

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów