Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Coś do obejrzenia w necie

Junior Member

Coś do obejrzenia w necie

Witam serdecznie. Nigdy z mężem nie oglądaliśmy zbyt dużo telewizji. Jakoś tak prowadzimy dość aktywny tryb życia, ja biegam, chodzę na zajęcia jogi, mąż biega ze mną, chodzi na siłownię a ostatnio przygotowuje się do swojego pierwszego triatlonu. Aż tu nagle... obejrzeliśmy świetny kabaret w telewizji. Porobiło się więc tak, że polujemy na jakieś dobre programy tego typu. Ale, ludzie różne rzeczy opowiadają, czy można obejrzeć też jakieś kabarety online? Koleżanka mówiła, że można gdzieś trafić stronki, gdzie za darmo można coś fajnego pooglądać. Podrzućcie jakieś pomysły.

Witaj, część pojedynczych skeczy kabaretowych udostępnianych jest na youtube. Niestety niektóre z nich są w dość słabej jakości, więc dźwięk i obraz czasami są po prostu słabe. Bardziej polecam skorzystać z jakiejś strony lub platformy, które udostępniają takie programy oraz pojedyncze skecze kabaretowe. Polecam skecze kabaretu Hrabi, Limo, Neo-Nówka.

Właśnie trudno jest niestety zgrać swój kalendarz z dobrymi pozycjami w tv, zwłaszcza, że jak już leci coś fajnego , to zaczyna się najwcześniej o 22 i trudno wytrwać do końca... ta yt są fajne kabarety online, ale jak z wieloma innymi rzeczami też, niestety - część jest zdejmowana przez prawa autorskie danej tv. Więc ja też szukam dobrych stron - paranienormalni rządzą!
    Ostatnio edytowane przez EkoElmira2553 ; 18-06-2015 o 12:17

jest dużo stron z tego typu pozycjami ale większość za oglądanie karze sobie płacić i to jest lipa. Można szukać na youtubie ale tam tak jak poprzednicy mówią często jest udostępniany materiał słabej jakości. Poszukaj może na stronach poszczególnych kabaretów czy mają tam swoje pozycje udostępnione.

Junior Member
    Jeśli się obejrzy na jakiś zagranicznych stronach to całkiem może być fajnie. Trzeba trafić tylko na dobrą jakość i trzeba przede wszystkim bardzo dobry mieć transfer. Jeśli się tego nie ma to po prostu jest kiepsko i wtedy jest bardzo ale to bardzo słabo.

Jeśli nie macie czasu, to ja także proponuje You Tuba albo stronki, gdzie bezpośrednio ściąga się takie programy i filmy, jakie was interesują:-) są owszem telewizje internetowe, tzw. VOD, ale nie są one za darmo i jakieś opłaty, nawet niewielkie należy uiścić zawsze:-) ja ściągam zazwyczaj to, co potrzebuję, i oglądam na YT, dla mnie YT wygrywa:-)

Glove and the Boots to bardzo fajny kanał na YT, polecam sprawdzić, krótkie filmiki w wykonaniu "muppetów" na wszystkie tematy

Uprawnienia umieszczania postów