Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Wątek: Dieta i ćwiczenia?

Dieta i ćwiczenia?

Wytłumaczcie mi, jak to jest. Czy konieczna jest, według Was, kuracja dietetyczna połączona z ćwiczeniami? Czy sama zmiana nawyków żywieniowych coś daje? Próbuję się zmobilizować do ćwiczeń, jednak nigdy nie znajduję czasu. Łatwiej mi zjeść inaczej, niż poświęcić chwilę na intensywny trening.

Wszystko daję ...Przecież takie połączenie jest najważniejsze. Dieta to jest 70% ogólnego sukcesu. Jak się nie ma diety to nie ma co liczyć na to, że w jaki kolwiek to sposób się uda i w jaki kolwiek sposób osiągniemy jakiś sukces. Co to jest trening bez dobrej diety

Junior Member
    Dla potrzeb kompletnego treningu w moim przypadku było nawet kupienie sprzętu do domu bo nie sposób tak często chodzić na siłownię. lord4sport ma ciekawe urządzenia. Dieta w niektórych przypadkach nie jest potrzebna bo niektórzy ludzie faktycznie dobrze się odżywiają.

Junior Member
    Przegląda
    Warszawa
    tomanek
    Ja do ćwiczeń w domu mam mieszane uczucia, jak się wykupi karnet to jest motywacja do wyjścia z domu i ćwiczenia,
    SophiaEu2283
    Co do diety - jesteśmy tym co jemy, dieta powinna być cały czas czy ćwiczymy czy nie, ale to sprawa indywidualna każdej osoby (wszystko zależy od wagi, przemiany materii, płci itp.) dlatego tak ważne jest konsultowanie się z dietetykiem.

Witam, siłownia może być dobrym rozwiązaniem, jeśli brak motywacji do wykonywania ćwiczeń w domu albo może spróbować uprawiać sport z kimś np. wspólnie biegać, pływać, jeździć na rowerze? to też motywuje... jeśli chodzi o dietę, to każda zmiana złych nawyków żywieniowych na lepsze pozytywnie wpływa na organizm, ale sama dieta nie wystarcza, ruch jest także ważny.

Junior Member
    Wyrobienie w sobie zdrowych nawyków żywieniowych i do tego trening to klucz do sukcesu. I nie chodzi o to, żeby schudnąć nie wiadomo ile ma początku, ale żeby chudnąć powoli, stopniowo i przyzwyczajać nasze ciało do zmian. Ten sposób jest na pewno skuteczny i sukces gwarantowany.

Junior Member
    Zdrowa dieta i ćwiczenia to podstawa codziennego życia. Każdy z nas powinien się zdrowo odżywiać i zażywać codziennie trochę wysiłku.

Junior Member
    Nie byłam przekonana do tego czy sama jesli o diete chodzi dobrze układam wszystko i zanim trafiłam do dietetyka podpierałam się przepisami z diety Cambridge. Mają na swojej stronie rozpisane kalorycznie posiłki na kilka tygodni i można sobie pomóc zanim samemu się załapie cały system Suplementy też mi się zdarzało dokładać, ale bardziej chodzi o samą dietę. No i oczywiście ćwiczenia. Ja zaczynałam od skakanki, która dawała mi najwiecej frajdy.

Dietetyk daje najlepsze informacje i dostosuje dietę idealną dla Ciebie.

Sama zmiana żywienia daje, ale w połączeniu z odpowiednim treningiem uzyskasz dużo lepsze rezultaty i mięśnie się zrobią przez co lepiej ciało wygląda. Zmiana diety jedynie pozowoli zmienić wagę.
    Ostatnio edytowane przez Reservedia ; 12-04-2016 o 13:36

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów