Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Dieta i ćwiczenia?

Wy tak sami chodzicie na te siłownie, nawet jak nie macie doświadczenia?
    Ja to bym się trochę obawiała. Chociaż na takie cardio zawsze można się wybrać, do tego chyba nie trzeba specjalnego trenera? Z resztą, bez diety to ja dużo nie zdziałam, prawda?

Ja mam słabe doświadczenia, niestety ale moje dwa treningi skończyły się kontuzją barku. To efekt braku przygotowania, braku wiedzy na temat ćwiczeń i sprzętu. Dlatego teraz mam zamiar zapisać się do trenera personalnego. Myślałam nad http://www.fitmore.pl , tutaj widać mieli taką usługę, stronę mają obiecującą. Na siłowni jeszcze tam nie byłam, może Ty Nila byłaś?

O Galina, a coś więcej możesz powiedzieć na temat tej siłowni? Ja o niej niestety nie słyszałam, ale z tego co widzę na stronie, to chyba bardzo duży klub, mogą nawet rozpisać diety indywidualne i mają też trenerów personalnych. Wiesz co chyba, niechcący mi podesłałaś namiary na świetne miejsce! wszystko czego akurat potrzebuje, mogę znaleźć w fitmore.

O kurczę, rzeczywiście mają opcje planów dietetycznych. To fajnie, że można wszystko znaleźć w jednym miejscu. Kto z resztą ma teraz czas na jeżdżenie i spotykanie się, a to z trenerem, a to z dietetykiem. Fitmore rzeczywiście bardzo punktuje ze względu na szeroki zakres usług, mam nadzieję, że będę miała okazję wybrać się tam jeszcze w tym tygodniu.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów